Leczenie żylaków  -  skleroterapia Poznań

Leczenie żylaków - skleroterapia Poznań nr 6436

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI

Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków został założony w 1993 roku. Wyślij e-mail Od początku działalności Ośrodkiem kieruje dr Krzysztof Błachowiak - specjalista Wyślij e-mail chirurg, flebolog (flebologia - nauka o żyłach), mający kilkunastoletnie Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Celem naszego działania jest diagnozowanie i leczenie chorób żył zgodnie z najnowszymi osiągnięciami światowymi w dziedzinie flebologii i zaleceniami Międzynarodowej Unii Flebologicznej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na kompetencje i przygotowanie fachowe personelu.

Wyślij e-mailWyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mail
Wyślij e-mail

lek.med. Krzysztof Błachowiak
Wyślij e-mail specjalista chirurg, flebolog

Wyślij e-mail

Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków VENAVITA
Wyślij e-mail ul. Kurpiowska 8, 60-602 Poznań
Wyślij e-mail tel: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail tel.kom: Wyślij e-mail
Wyślij e-mail tel/fax: Wyślij e-mail e-mail: Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Skleroterapia

(obliteracja, "nastrzykiwanie") to metoda polegająca na podaniu Wyślij e-mail do światła niewydolnej żyły substancji drażniącej celem wywołania odczynu Wyślij e-mail zapalnego ściany naczynia, a następnie powolnego włóknienia i zarośnięcia Wyślij e-mail naczynia. Skleroterapia jest metodą leczenia żylaków stosowaną już od Wyślij e-mail roku 1930. Rozwój skleroterapii w ostatnich latach spowodowany jest stosowaniem Wyślij e-mail nietoksycznych substancji obliterujących, dokładniejszą diagnostyką z Wyślij e-mail wizualizacją niewydolnych naczyń (podawanie leku do żyły pod kontrolą Wyślij e-mail USG, tzw. echoskleroterapia) oraz lepszymi metodami przeprowadzania samego Wyślij e-mail zabiegu (np. zabieg z użyciem tzw. pianki sklerosantu - lepsze i dłuższe Wyślij e-mail przyleganie leku do ściany żyły). Tak jak każda technika lecznicza, skleroterapia Wyślij e-mail daje najlepsze efekty, gdy jest wykonywana przez doświadczonego lekarza, Wyślij e-mail mającego odpowiednią wiedzę na temat istoty PNŻ. Leczenie Wyślij e-mail (skleroterapia pajączków i naczynek) jest podejmowane najczęściej ze względów Wyślij e-mail kosmetycznych, chociaż wielu chorych po zabiegu może być Wyślij e-mail zaskoczonych zmniejszeniem dolegliwości bólowych związanych z teleangiektazjami.

Wybór środka do skleroterapii zależy od średnicy i wielkości żyły, ale Wyślij e-mail także od preferencji osoby wykonującej zabieg. Stosowane w przeszłości preparaty, np. stężona sól lub glukoza powodowały duży odczyn zapalny i ból. Preparaty używane obecnie do skleroterapii nie wywołują bólu. W leczeniu stosuje się odpowiednio rozcieńczone Wyślij e-mail fabrycznie leki.

  • Po wstrzyknięciu leku żyła obkurcza się, podrażniona ściana żyły Wyślij e-mail włóknieje, ustaje przepływ krwi i w czasie kilku dni do kilku tygodni Wyślij e-mail żyła przestaje być widoczna.

  • Po zabiegu pacjentka wraca do domu, do swoich codziennych czynności. Wyślij e-mail Jedynym ograniczeniem jest zakaz przegrzewania nóg (gorące kąpiele, Wyślij e-mail sauna, nasłonecznienie, solarium). Pacjentka zostaje poinformowana co Wyślij e-mail do dalszego postępowania pozabiegowego (odpoczywanie z nogami uniesionymi, Wyślij e-mail aby zapewnić lepszy odpływ żylny, masaże okolic ostrzykiwanych, noszenie Wyślij e-mail pończoch przeciwżylakowych lub bandaży kompresyjnych, stosowanie preparatów Wyślij e-mail zewnętrznych poprawiających napięcie drobnych naczyń - wyciągi z ogórecznika Wyślij e-mail lekarskiego, kasztanowiec, miłorząb japoński).

  • Po zabiegu w okolicy obliterowanych żyłek powstają nieznaczne zaczerwienienia Wyślij e-mail i obrzęki, ustępujące po kilku minutach lub godzinach. Występujące w Wyślij e-mail miejscu zamykanych naczyń przebarwienia wraz z upływem czasu znikają Wyślij e-mail zupełnie. Skleroterapia to zabieg wymagający współpracy pacjentki z Wyślij e-mail lekarzem.

Odmianą skleroterapii jest tzw. mikroskleroterapia. Przy użyciu Wyślij e-mail tej metody zamyka się głównie bardzo drobne żyłki, tzw. Wyślij e-mail Wyślij e-mail które są oporne na inne metody leczenia. Zabieg przeprowadza się przy Wyślij e-mail użyciu okularów powiększających i bardzo cienkich, delikatnych igiełek.

Od kilku miesięcy coraz wiekszym zainteresowaniem pacjentów cieszy się tzw. skleroterapia piankowa Tessariego (ang. foam sclerotherapy) Jest to metoda polegajaca na wstrzyknięciu do żylaka leku w postaci specjalnie spreparowanej pianki. Taka postać leku powoduje, że nie rozpływa się on w żyle Wyślij e-mail i zakleja tylko wybrane żylaki. Metodą tą można leczyć nawet duże żylaki, Wyślij e-mail co pozwala często uniknąć zabiegu chirurgicznego.

Zarówno skleroterapia jak i mikroskleroterapia, jako bezpieczne i skuteczne metody leczenia, znajdują coraz większą popularność i są stosowane w leczeniu tysięcy pacjentów na całym świecie. Kobiety dbające o estetyczny wygląd nóg poddają się takim zabiegom co kilka lat (w miarę rozwoju przewlekłej niewydolności żylnej), nie dopuszczając do tworzenia się dużych obszarów brzydko wyglądających poszerzeń żylnych. Następujące w kolejnych latach dostrzyknięcia są krótkie i zdecydowanie mniej kłopotliwe.


Przewlekła niewydolność żylna, która może objawiać się pod postacią żylaków, pajączków i jako pękające naczynka jest chorobą rozpoznawaną i leczoną przez Wyślij e-mail lekarza.

Żaden lek nie usuwa i nie zmniejsza widocznych żylaków czy pajączków. Leki zmniejszają tylko dolegliwości związane z chorymi żyłami (bóle, obrzęki, świąd i napięcie skóry). Tylko po ustaleniu rozpoznania, po uzgodnieniu z lekarzem, możesz łagodzić Wyślij e-mail dolegliwości samodzielnie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU venavita
Pajączki - Leczenie żylaków - skleroterapia Poznań
Leczenie żylaków - skleroterapia Poznań Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Wędkowanie w Altantyku?? - my Ci POMOŻEMY   Następna usługa: Naprawa DVD Manta po nieudanej aktualizacji softu