Audiowizualna obsługa eventów, konferencji

Audiowizualna obsługa eventów, konferencji nr 6584

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Alpha Vision Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Podmiejska 1
01-498 Warszawa

tel: 22 4978000
tel: 601 672400
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
Kontakt także poza godzinami pracy i w sytuacjach pilnych:Dariusz Łagosz - tel. kom.: 0603 525 742
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ALPHA VISION Sp. z o.o.

 

powstała w 2005 roku po podziale firmy 3TECH Sp. z o.o.

Alpha Vision specjalizuje się w wynajmie rozwiązań audiowizualnych oraz kompleksowej obsłudze multimedialnej eventów, imprez biznesowych, klubowych, integracyjnych, konferencji, kongresów, targów, szkoleń i akcji promocyjnych.

Na stałe współpracujemy z kilkoma stałymi Partnerami - agencjami reklamowymi, eventowymi, koncertowymi, agencjami BTL, firmami z branży medialnej posiadającymi silną i ugruntowaną pozycje na polskim rynku.W ALPHA VISION Sp. z o.o. znamy znaczenie słowa KOMPLEKSOWOŚĆ.
Dla nas to nie pusty slogan, ponieważ nasza działalność składa się z trzech podstawowych komponentów:

DORADZAMY - staramy się zawsze przygotować optymalną pod względem sprzętowym i cenowym ofertę, dostosowaną do odbiorcy. Pomagamy w doborze rozwiązań - mamy 5 lat doświadczenia
(np. jakie jest zagrożenie użycia projektora 4500 ANSI na evencie w czerwcowy wieczór ?)

WYNAJMUJEMY - dostarczamy wypożyczony sprzęt zawsze na czas bez względu na odległość, porę dnia czy nocy. Wyróżniamy się dbałością o estetykę naszych realizacji. (np. ładnie ukryte kable)

OBSŁUGA TECHNICZNA - zapewniamy stałą obsługę techniczną podczas trwania imprezy, dzięki czemu w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych problemów wyeliminowanie ich będzie szybkie i łatwe. (np. do każdej realizacji wyznaczona jest odpowiedzialny i decyzyjny fachowiec)


Alpha Vision posiada własną bazę sprzętu, więc ceny jego wynajmu nie są obciążone żadną dodatkową marżą. (Nie jesteśmy pośrednikiem).

Naszą działalność opieramy na produktach takich marek jak:
SONY, FUJITSU, NEC, CANON, IBM, LG, BENQ, SAMSUNG, ROLAND EDIROL, CHRISTIE, BARCO i wielu innych.

Poniżej znajdują się zdjęcia z niektórych obsługiwanych przez nas eventów:

 

 Poniżej przedstawiamy najnowsze rozwiązania techniki


System projekcji HOLO GLASS PRO:

System projekcji Holo Glass Pro opiera się na wyświetlaniu obrazu na stworzonych w najnowszej technologii ekranach akrylowych (Holo Glass V i Holo Glass X) bedacych termosublimacyjnym kompozytem tlenku srebra i akrylu o grubości 3mm! Stanowią one komplet wraz z projektorem w technologii DLP lub LCD, który wyświetla na nie obraz z dowolnego źródła (laptop, DVD, kamera).

Panorama :

Rozwiązanie polegające na inteligentnym połączeniu 3 (lub więcej) projektorów multimedialnych o jednakowych parametrach dzięki czemu uzyskujemy robiący duże wrażenie, spójny obraz panoramiczny. Użycie specjalistycznego oprogramowania pozwala na pełną synchronizację wyświetlanego obrazu.


Wyświetlanie efektowe :

Jest to najnowszej generacji rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie dowolnej prezentacji na obiektach w kształcie piramidy, walca i kopuły, bez niepożądanych zniekształceń. Taka forma pokazu daje niezapomniane efekty wizualne podczas imprez.


Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Ściany plazmowe i moniotorowe :

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest wyświetlanie podzielonego na 4 części obrazu tak, aby tworzył on całość. W poziomie, w pionie, na skos... Zastosowanie tego rozwiązania ogranicza tylko wyobraźnia.

Wyślij e-mail

Szklany ekran projekcyjny 120` (screen wall):

Wyślij e-mail

Rozwiązanie prezentacyjne przygotowane do wbudowania w scenografie, sprawiające wrażenie olbrzymiego 120` ekranu plazmowego. Obraz tej wielkości można uzyskać zestawiając ze sobą dziewięć 42” monitorów plazmowych!
Dzięki zastosowanemu systemowi luster do minimum ograniczono rozmiary zewnętrzne. Unikalna konstrukcja ekranu zapewnia obraz o jakości niewiele ustępującej monitorom plazmowym, bardzo kontrastowy nawet w jasnych pomieszczeniach.

Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Audiowizualna obsługa eventów, konferencji - galeria
Audiowizualna obsługa eventów, konferencji Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Spokojny odpoczynek blisko Warszawy   Następna usługa: Wielkie jeziora mazurskie zapraszają