Prace wysokościowe.

Prace wysokościowe. nr 70494

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Zajmujemy się pracami wysokościowymi z zastosowaniem sprzętu i technik alpinistycznych.

INFORMACJE
Kontakt
Dawid Bakalarz
LASKAR Dawid Bakalarz
Wyślij e-mail
ul. Obotrycka 15d/ 1
71-684 Szczecin

tel: 500 287 650
fax: 091 882 13 41
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy prace wysokościowe z zastosowaniem sprzętu oraz technik alpinistycznych.

Firma „LASKAR”, która w tym celu powstała, istnieje od marca 1999 roku. Od tego czasu, z każdym dniem, zwiększamy zakres naszych usług i zasięg działania oraz poszerzamy wiedzę na temat prac na wysokości,.

Początkowo swoim zasięgiem obejmowaliśmy województwo zachodniopomorskie. Szybko jednak okazało się, że nasze usługi są cenione na terenie całego kraju. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wykonywania dotychczasowych zleceń pozwala nam na podejmowanie coraz poważniejszych przedsięwzięć.

Nasi pracownicy odbyli wszelkie odpowiednie szkolenia, co zapewnia solidną, bezpieczną i fachową pracę. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt oraz jesteśmy w pełni mobilni.

Podczas wykonywania prac na wysokościach najczęściej stosujemy techniki alpinistyczne. Nie wszędzie jednak jest to możliwe. Zwykle z powodu konstrukcji obiektu lub z góry narzuconego sposobu przeprowadzenia zlecenia. W takich przypadkach stosujemy drabiny, rusztowania, podnośniki oraz podesty ruchome, do których obsługi posiadamy wymagane uprawnienia.

Dzięki możliwości użycia wyżej wymienionych urządzeń oraz sprzętu alpinistycznego jesteśmy w stanie przeprowadzić prace na każdym obiekcie i niemal w każdych warunkach.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy. W dalszej części załączamy podstawowe informacje o naszej działalności, zakres usług oraz referencje, które są dowodem naszych starań oraz doświadczenia.

Mamy nadzieję, że niniejsza oferta doprowadzi do rozmów, które zakończą się wieloletnią współpracą owocującą w obustronne korzyści.

 

Do najczęściej wykonywanych prac zaliczamy:

·                mycie i szklenie okien,

·                montaże reklam,

·                instalacja i obsługa telefonii komórkowej

·                montaże kominów wentylacyjnych,

·                montaże, demontaże, udrażnianie oraz konserwacje rynien,

·                konserwacje miejsc trudnodostępnych,

·                malowanie elewacji,

·                mycie elewacji (również metodą ciśnieniową),

·                zbijanie tynków,

·                zabezpieczenia antykorozyjne,

·                naprawy instalacji odgromowej,

·                uszczelnianie budynków wielkopłytowych,

·                fotografię przemysłowa,

·                usuwanie nawisów śnieżnych,

·                pielęgnację drzew,

·                malowanie konstrukcji stalowych, obróbek malarskich itp.,

·                montaże wszelkich elementów na elewacji na wysokości (np. punkty świetlne ozdoby świąteczne, uchwyty flagowe itp.),oraz wszelkie prace, których przeprowadzenie utrudnia ograniczony dostęp.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU nomiq
Mycie elewacji. - Prace wysokościowe.
Prace wysokościowe. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Kompleksowe wykończenia i remonty wnętrz   Następna usługa: Telemarketing / Praca zdalna w domu