Przgotowanie terenu  -  GWARANCJA SUKCESU!!

Przgotowanie terenu - GWARANCJA SUKCESU!! nr 7104

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Maciej Nowacki
Wyślij e-mail
Ul.Lachowicka 24
61-333 Poznań

tel: 61 8710895
tel: 602 789742
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Nasza oferta skierowana jest do :
- klientów indywidualnych
- instytucji i firm


Oferujemy Państwu :
Przygotowanie terenu
Poprawne i rzetelne przygotowanie terenu przed przystąpieniem do realizacji projektu jest gwarancją sukcesu i uzyskania zamierzonego efektu. Prace te są niezbędne, aby zapewnić roślinom odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju oraz w sposób trwały i funkcjonalny ukształtować obszar.

Firma MaGARD wykonuje szereg prac: odgruzowanie, nawiezienie właściwego humusu, niwelacja i wiele innych.Dzięki
specjalistycznemu sprzętowi oraz profesjonalnej kadrze nawet najtrudniejsze zadania nie stanowią dla nas problemu!Firma
Firma MaGARD od roku 1992 zajmuje się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Początkowo realizowaliśmy tylko niewielkie założenia, ale z czasem profesjonalnie wykonane usługi, rzetelne doradztwo i satysfakcja Klientów zaowocowały dalszymi, poważniejszymi zleceniami. Zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę m.in. o takie prace jak instalowanie systemu automatycznego nawadniania, budowę oczek wodnych, kaskad, stawów kąpielowych, prace brukarskie i kamieniarskie, aranżację zieleni.

Zdobyliśmy doświadczenie w poznawaniu i spełnianiu potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu dzisiaj nasza firma świadczy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania, poprzez przygotowanie i urządzenie terenu, aż po pielęgnację i konserwację zieleni.

Oprócz ogrodów przydomowych zajmujemy się także szeroko pojętym projektowaniem krajobrazu i tworzeniem zieleni osiedlowej, drogowej oraz przy autostradach, zieleni wokół firm i budynków użyteczności publicznej.

Posiadamy pełne zaplecze techniczne: programy do projektowania i wizualizacji terenów zieleni, specjalistyczny sprzęt ogrodniczy oraz transport samochodowy, co sprawia, że jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem do realizacji dużych i małych inwestycji.

Zapraszamy do współpracy !

Z poważaniem


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Przgotowanie terenu - GWARANCJA SUKCESU!! - galeria
Przgotowanie terenu - GWARANCJA SUKCESU!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Oddzialywanie na SRODOWISKO, BIZNES PLANY   Następna usługa: Czarter jachtów na Kaszubach !!! Polecam