Mycie elewacji zewnętrznej, odśnieżanie dachów.

Mycie elewacji zewnętrznej, odśnieżanie dachów. nr 71136

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
Kujawiok (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Grzegorz Gańczak
BŁYSK
Wyślij e-mail
ul. Kaliska 83
88-230 Piotrków Kujawski

tel: 608 509 207
Czekamy również na państwa pod numerem GG- 9215611
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-20:00
sb: 07:00-20:00
nd: 07:00-20:00
W razie potrzeby godziny usługi dostosujemy do wymogów zlceniodawcy.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma Błysk powstała w 1999 roku.                                                                                                                                                           Zajmujemy się profesjonalnym myciem elewacji, myciem kostki brukowej, usuwaniem śniegu z dachów, montażem zabezpieczeń przeciw ptakom, montażem banerów reklamowych i usługach ogólnobudowlanych za pomocą technik alpinistycznych z wysokich drabin, rusztowań i z wózków elewacyjnych. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, posiadają specjalistyczne uprawnienia do wykonywania prac na wysokości i odpowiednie badania lekarskie. Jako że zajmujemy się usługami wysokościowymi już od ponad 17 lat mamy duże doświadczenie w tym względzie. Firma jest ubezpieczona od OC na wykonywane pracę na kwotę jednego miliona zł.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Kujawiok
pozytywna
rozwiń Celujący z ortografii ! Pozostaje mieć nadzieję, że mycie elewacji w Waszym wykonaniu, przy użyciu technik alpinistycznych, jest mniej karkołomne od Waszego języka. W przeciwnym przypadku nikt rozsądny nie "WZIOŁBY" Was do takiej pracy, w obawie przed waszą "NIEŻETELNOŚCIĄ", gdyby zaś nieopatrznie popełnił ten błąd, niezwłocznie po jego zrozumieniu "USÓNOŁBY" Was poza "POWIEŻCHNIĘ" swojego obiektu.
Odpowiedź z dnia 25-09-2009 11:25
Dzięki za ocenę :)Nie rozumiem tylko dla czego wypisuje Pan opinie o mojej fachowości na podstawie błędów w pisowni. Oczywiście jest mi wstyd . Ale po co tyle jadu wylał pan na swą klawiature i na moje ogłoszenie . Umyłem już wiele obiektów i to prestiżowych i jakoś nikt nie miał większych zastrzeżeń do moich usług :) Pozdrawiam Grzegorz Gańczak :) Ps. wystawiam Panu również ocenę celującą za bezinteresowne hamstwo . Typowa polaczkowatość :) Życze powodzenia w dalszej działalności :)
Wystawiona 07-08-2009 19:44 przez Jerry (84.10.191.*)   Zgłoś nadużycie
Mycie elewacji zewnętrznej, odśnieżanie dachów. - galeria
Mycie elewacji zewnętrznej, odśnieżanie dachów. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Wynajem systemów kontenerowych   Następna usługa: DORADZTWO GOSPODARCZE