ANTYOKSYDANTY  -  pogromcy wolnych rodników

ANTYOKSYDANTY - pogromcy wolnych rodników nr 75721

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Elżbieta
NETWORK MARKETING
Wyślij e-mail
wwww.life-star.pl

tel: 724200030
gg7940683
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-24:00
sb: 10:00-24:00
nd: 10:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
ANTYOKSYDANTY - pogromcy wolnych rodników

"Prawidłowa ochrona zdrowia, to odpowiednia ilość odpowiednich antyoksydantów egzogennych, oraz odpowiednie ilości składników potrzebnych do wytworzenia antyoksydantów endogennych, pozwala to wyeliminować liczne zagrożenia zdrowotne."
Antyoksydanty Każdego dnia, w każdej godzinie, minucie i sekundzie, w naszym organizmie zachodzą prawidłowe, fizjologiczne procesy. W czasie tych procesów, jako produkty uboczne powstają wolne rodniki, powstaje ich ogromna ilość, są wykorzystywane przez organizm w innych fizjologicznych przemianach i czynnościach. Problem jednak jest w tym, że często powstaje ich więcej niż organizm potrzebuje, ponadto, sposób naszego życia również może się przyczynić do zwiększenia ilości wolnych rodników w naszych tkankach i komórkach. Nadmiar wolnych rodników, który nie został wykorzystany przez organizm, jest neutralizowany przez endo i egzogenne antyoksydanty, jeśli znajdują się w naszych tkankach, płynach i komórkach.
Jeśli występuje brak antyoksydantów, wolne rodniki trwale uszkadzają nasze komórki prowadząc do chorób, zmian nowotworowych i szybkiego starzenia organizmu.
Antyoksydanty są związkami chemicznymi endogennymi (wytwarzanymi w organizmie) i egzogennymi (pochodzącymi spoza organizmu), neutralizują wolne rodniki, które powstają w naszym organizmie w prawidłowych, fizjologicznych przemianach.
Jednak są takie sytuacje, w których ilość wolnych rodników w naszym organizmie znacznie wzrasta. Do nich zaliczamy:
  • stresujący tryb życia;
  • złe odżywianie;
  • leki;
  • zanieczyszczenie środowiska;
  • wszystkie procesy spalania - paliwo w samochodach, grilowanie, smażenie potraw;
  • palenie papierosów;
  • promieniowanie elektromagnetyczne.
Antyoksydanty Wolne rodniki, jeśli nie są neutralizowane powodują w naszych organizmach szkodliwe zmiany, które prowadzą do poważnych chorób, w tym nowotworowych.
Uszkadzają komórki naszego organizmu, powodują szybkie starzenie, a więc przyczyniają się do pogorszenia samopoczucia, zmęczenia i złej kondycji naszego organizmu.


Antyoksydanty są tymi podstawowymi elementami układu antyoksydacyjnego naszych organizmów, których zadaniem jest niwelowanie wolnych rodników z naszych komórek, tkanek i płynów ustrojowych.
Nasz organizm jest znakomicie przystosowany do niwelowania wolnych rodników, które powstają w fizjologicznych procesach. Mamy w naszych komórkach i tkankach pewne zasoby antyoksydantów, które nazywamy antyoksydantami endogennymi. Należą do nich szczególne białka i koenzymy, związki drobnocząsteczkowe, np. dysmutaza nadtlenkowa, peroksydaza glutationowa, katalaza, estrogen, glutation, endogenny Q10 i inne.
Ponieważ wewnętrze zasoby antyoksydantów nie są wystarczające do zabezpieczenia naszego organizmu przed wolnymi rodnikami, a poza tym szybko się zużywają, musimy również antyoksydanty dostarczać z pożywieniem. Czyli dostarczamy do naszego organizmu antyoksydanty egzogenne. Należą do nich tylko naturalne witaminy - A, C, E, karotenoidy, likopen, luteina, ksantofile, polifenole, egzogenny Q10, oraz biopierwiastki zawarte w roślinach, które spożywamy jako nasze posiłki, lub z których przygotowane są suplementy, stanowiące dodatek do naszego codziennego pożywienia.
Antyoksydanty Jak widać z podanych przykładów, tylko wyjątkowo bogate w różnego typu składniki odżywcze pokarmy, a także suplementy diety uzupełniające ewentualne codzienne niedobory, są w stanie zaopatrzyć nasz organizm we wszystkie antyoksydanty potrzebne do prawidłowego wysycenia naszego organizmu. Nasze codzienne pożywienie powinno być bogate w surówki, soki, warzywa i owoce i to zwłaszcza naturalne, nieprzetworzone w przemysłowych procesach, opartych na chemicznych technologiach.
Dlaczego powinniśmy stosować suplementy zawierające antyoksydanty?
Antyoksydanty chronią nas przed zachorowaniem na choroby nowotworowe, neurologiczne, choroby układu krążenia, zaćmę, cukrzycę, choroby układu ruchu. Dzięki stosowaniu antyoksydantów wzmacniamy odporność organizmu. Nie mamy wpływu na ilość naszych endogennych antyoksydantów, ale dostarczając odpowiednią ilość antyoksydantów egzogennych, łagodzimy przebieg wielu chorób.
Antyoksydanty Pamiętać trzeba, że rośliny również na swoje potrzeby zużywają zawarte w nich antyoksydanty. �wiat roślin, z którego czerpiemy skarby do naszego zdrowego odżywiania, zawiera składniki, które są nam potrzebne do życia, ale rośliny również potrzebują ich do własnego prawidłowego wzrostu i rozwoju. Czyli rośliny - owoce i warzywa - również zużywają te cenne składniki dla swoich potrzeb.
Może się zdarzyć, że rośliny, które wykorzystujemy do naszych posiłków wykorzystały dużą część cennych składników na swoje potrzeby, może się zdarzyć, że rośliny, z których przygotowujemy posiłki, nie posiadają aż tylu składników i nie w takiej ilości, jakiej się spodziewamy.
Prosty stąd wniosek, że dla nas nic cennego nie pozostało w tych roślinach lub owocach - patrzmy dokładnie co podajemy na naszych talerzach!
Wiadomo również, że suplementy zawierają koncentraty - duże ilości naturalnych antyoksydantów, rośliny uprawne mają ich bardzo mało. Jeśli stosujemy suplementy zawierające antyoksydanty, wzmacniamy naszą kondycję, zmniejszamy ryzyko zachorowania na różnego rodzaju choroby, w tym na choroby nowotworowe. Poprawiamy pracę każdej komórki naszego organizmu.
Antyoksydanty będące w sprzedaży:
Możemy przedłużyć swoje życie w zdrowiu!


Wśród produktów Starlife znajdziesz propozycje na wszystkie swoje potrzeby!


Zapraszam do sprawdzenia pozytywnego
działania produktów
StarLife.


Źrodło: Spectrum
Pozdrawiam
 Elżbieta
tel. Wyślij e-mail
tel. biuro (065) 543 29 08
Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU elzbieta-2
Arthrimax - ANTYOKSYDANTY - pogromcy wolnych rodników
ANTYOKSYDANTY - pogromcy wolnych rodników Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: USŁUGI i REMONTY BUDOWLANE , ELEWACJE, TYNKI, GŁOGÓW, LUBIN, POLKOWICE.   Następna usługa: USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE