Grupa Money.pl
Pielęgniarka praca w domach opieki we Włoszech

Pielęgniarka praca w domach opieki we Włoszech nr 83162

Lokalizacja: Wroclaw (woj. dolnośląskie)Więcej: Wrocław ul Podwale 62 pok. 01

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Kontakt
Judyta Kawonczyk
Agencja Pracy Koncepcja
ul. Podwale 62 pok. 01
50-010

Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
www.koncepcja.eu www.aupair.info.pl
rozwiń
OPIS USŁUGI
OPIS STANOWISKA

Opieka nad osobami starszymi, wymagającymi opieki pielęgniarskiej.

Miejsce pracy: domy opieki na południu Włoch.

WYMAGANIA:

minimum podstawowa znajomość języka włoskiego,
prawo wykonywania zawodu na terenie Włoch,

ukończone studia wyższe lub licencjat w zakresie pielęgniarstwa,

doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

kontrakty 12 miesięczne,
1 miesięczny okres próbny,
praca w sympatycznym zespole w domu opieki we Włoszech,
wynagrodzenie 1500 Euro netto miesięcznie,

zakwaterowanie w 4 osobowych apartamentach płatne 100 Euro za miesiąc.

Osoby zainteresowane pracą i spełniające wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku włoskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres Wyślij e-mail , wpisując w temacie Pielęgniarka Włochy Nr WL25.03.2009.

Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy o nr: 1926/1b, 1926/1a, 1926/3.
Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie za granicą. Przyjmujemy aplikacje osób z całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy.

Wrocław, ul Podwale 62 pok. 01 Tel. Wyślij e-mail
tel. kom. Wyślij e-mail
Wyślij e-mail , Wyślij e-mail "> Wyślij e-mail

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pielęgniarka praca w domach opieki we Włoszech - galeria - wyświetleń 1792
Pielęgniarka praca w domach opieki we Włoszech Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Elektrosprzęgło Elektrosprzęgła VHT   Następna usługa: Opiekunka do dzieci w Surrey od Maja
Monetized by Business Ad Network