Coconut Oil Star - przeciwko wirusom, grzybom

Coconut Oil Star - przeciwko wirusom, grzybom nr 83939

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
119 / sztuka
Kontakt
Elżbieta
NETWORK MARKETING
Wyślij e-mail
wwww.life-star.pl

tel: 724200030
gg7940683
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Do natychmiastowego przyjęcia energii z działaniem antybakteryjnym


Głównym składnikiem produktu COCONUT OIL STAR jest dziewiczy olej kokosowy, który bywa nazywany "wielkim darem przyrody tropikalnej dla ludzi". Zachowuje wszystkie wartości odżywcze, ponieważ przy jego produkcji nie dochodzi do obróbki cieplnej.


Dziewiczy olej kokosowy składa się z kwasów ze średnio długimi łańcuchami (MCFA - medium chain fatty acid), co jest bardzo ważne, ponieważ kiedy chodzi o ten tłuszcz, jest on przez organizm przerabiany podobnie jak węglowodany - ich trawienie zaczyna się już w ustach, a kompletny rozkład przebiega w żołądku. To szybsze strawienie w następstwie dostarcza lepiej przygotowaną energię bez nadmiernego obciążania organizmu. Jedynym zwierzęcym źródłem MCFA jest mleko ssaków. Zawarty w preparacie kwas nasycony stymuluje metabolizm i wspiera wchłanianie pozostałych substancji, np. nienasyconych kwasów tłuszczowych. Inną ważną właściwością zawartych w oleju kwasów tłuszczowych jest ich zdolność do naruszania błon grzybów, drożdżaków, wirusów i bakterii, które są potem łatwiej niszczone przez białe krwinki. Wśród innych zalet oleju kokosowego jest jego pomoc przy diecie redukcyjnej. Ciało potrzebuje tłuszczu do swojego funkcjonowania, dlatego dopóki dostarczamy mu olej kokosowy, dajemy mu dokładnie TO, czego potrzebuje, przecież w przeciwieństwie do innych tłuszczy, olej ten ma niższą wartość energetyczną, dostarcza silniejszego uczucia nasycenia (wytrzymacie dłuższy okres bez uczucia głodu) i wymusza metabolizm na wyższych obrotach, pomaga także spalać dużo więcej energii. Spożywanie oleju kokosowego stabilizuje zatem poziom cukru we krwi i zmniejsza obciążenie nadnerczy.Pomaga:
  • w działaniach przeciwko wirusom, mikrobom, grzybom i drożdżakom
  • usuwać cholesterol
  • przy cukrzycy, nadwadze i leczeniu niedożywienia
  • we wchłanianiu innych substancji
  • stabilizować poziom cukru we krwi i obniżać obciążenie
  • poprzez swoje natychmiastowe działanie energetyzujące bez kalorii jak inne tłuszcze
  • poprzez swoje działanie antybakteryjne


DAWKOWANIE
2 razy po 2 kapsułki dziennie.

SKŁAD
Kwas laurowy 310 mg, kwas kaprylowy 260 mg, kwas myristovy 150 mg, kwas palmitowy 80 mg, kwas kapronowy 70 mg, trójglicerydy zawierające kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha 60 mg, kwas olejowy 50 mg, kwas linolowy 40 mg, kwas stearynowy 30 mg, kwas linolenowy 10 mg.

Więcej informacji Wyślij e-mail
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU elzbieta-2
Coconut Oil Star - przeciwko wirusom, grzybom - galeria
Coconut Oil Star - przeciwko wirusom, grzybom Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Certyfikat energetyczny Kraków   Następna usługa: P. H. U Widera - Techniki Grzewcze !!! Katowice