favore.pl
Dam prace  -  doradca klienta

Dam prace - doradca klienta nr 88258

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Dorota Adamczuk
Globnet
Wyślij e-mail
Dąbrowskiego 22
40-954 Katowice

tel: 513076544513076544
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI

Stanowisko – Doradca ds. Kluczowych Klientów

Oczekiwania:

-          minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,

-          sprzedaż z  sukcesami

-          zorientowanie na sukces i rozwój

-          komunikatywność i umiejętność przekazywania informacji

-          praktyczna znajomość technik sprzedaży

-          dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w powierzone zadania

-          kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami

-          wysoki poziom etyki i kultury osobistej

-          umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych

-          łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych oraz budowania trwałych relacji z klientami.

Obowiązki:

-          aktywne pozyskiwanie klientów na określonym obszarze

-          utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

-          przygotowywanie ofert

-          negocjowanie i zawieranie umów

Oferujemy:

-          samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-          szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

-          możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

-          dostęp do profesjonalnej informacji na temat potencjalnych klientów

-          pracę w centrum Katowic

-          konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników (etat plus wysoka stała prowizja z każdej, comiesięcznej faktury klienta)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego na adres Wyślij e-mail   z nagłówkiem – Doradca ds. Kluczowych Klientów

Globnet Sp. z o.o.

Ul. Dąbrowskiego 22

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Globnet

Strona WWW
brak
Godziny
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Globnet
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Dam prace - doradca klienta - galeria
Dam prace - doradca klienta Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Opieka nad osobą starszą   Następna usługa: Dekoracje samochodów aut