REZONANS MAGNETYCZNY

REZONANS MAGNETYCZNY nr 92724

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: budynek DCM Dolmed (poziom -1)

INFORMACJE
Użytkownik
konsylium ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
NZOZ Konsylium
Wyślij e-mail
ul. Legnicka 40
53-674 Wrocław

tel: 071 355 53 75
tel: 071 333 91 01
fax: 071 333 91 01
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

NZOZ Konsylium

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
REZONANS MAGNETYCZNY


Wyślij e-mail

KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA NA WYNIK BADANIA

BADANIA W RAMACH UMOWY Z NFZ ORAZ ODPŁATNE

Wykonujemy badania w następującym zakresie

 • głowa, przysadka mózgowa 
 • szyja
 • kanał kręgowy
 • kości i stawy
 • klatka piersiowa
 • jama brzuszna
 • miednica mała
 • badania naczyniowe (angiografia TK i MR)
 • kolonoskopia wirtualna (nieinwazyjne badanie jelita grubego)
 • Dentascan Plus (badanie TK pod implanty)
 • rezonans magnetyczny piersi

Najnowsze osiągnięcia techniczne to punkt wyjścia współczesnej medycyny. Zastosowanie nowoczesnych metod obrazowania wnętrza ludzkiego ciała – tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego - gwarantuje postawienie bezbłędnej i dokładnej diagnozy, która jest podstawą skutecznego leczenia. Rozumiejąc wymagania, jakie stawia przed nami diagnostyka obrazowa XXI wieku wyposażyliśmy nasz ośrodek w nowoczesną aparaturę medyczną w postaci wielorzędowego spiralnego tomografu komputerowego i wysokopolowego rezonansu magnetycznego.

… ale najważniejszy jest profesjonalizm i doświadczenie lekarzy…

Naszym atutem jest nie tylko najnowszej generacji aparatura medyczna, ale przede wszystkim zespół lekarzy radiologów i techników, których wiedza jest poparta wieloletnią praktyką zawodową. Nasi lekarze są wybitnymi specjalistami z bogatym dorobkiem naukowym i doświadczeniem akademickim. Nie boimy się wyzwań i dlatego jako pierwsi we Wrocławiu wdrożyliśmy metodę wirtualnej endoskopii, czyli nieinwazyjnego badania jelita grubego (kolonoskopia wirtualna). Specjalizujemy się również w przedimplantacyjnej diagnostyce szczęki i żuchwy (Dentascan Plus).

…. oraz bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy. Wszystkie osoby korzystające z usług naszego ośrodka mogą liczyć na fachowość i wysokie kompetencje naszego personelu oraz możliwość indywidualnej konsultacji lekarskiej zarówno przed, jak i po badaniu. Staramy się wyjaśniać wszelkie wątpliwości i dbamy o to, żeby organizacja pracy była w jak największym stopniu dostosowana do potrzeb i wymagań pacjentów. Szanując czas naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta odbywała się punktualnie.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU konsylium
REZONANS MAGNETYCZNY - galeria
REZONANS MAGNETYCZNY Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 96)
Poprzednia usługa: Kredyty Gotówkowe, Samochodowe Jędrzejów   Następna usługa: Kredyty Gotówkowe, Samochodowe Kazimierza Wielka