Favore.pl

O nas

O nas

Prezentacja firmy Favore.pl
     W 2007 roku w polskim Internecie istniało kilka serwisów aukcyjnych oraz ogłoszeniowych, które oferowały możliwość kupna i sprzedaży rozmaitych przedmiotów oraz usług. Ale o ile przepływ towarów odbywał się zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, o tyle handel usługami nie wyglądał już tak dobrze. Trudno w atrakcyjny sposób prezentować swoje usługi i sprzedawać je, wykorzystując do tego aukcje lub zwykłe ogłoszenia. Ludzie poszukujący usług w Internecie dawno już dostrzegli ten problem, jednak do tej pory nie powstał żaden serwis, który skutecznie by go rozwiązał. Wtedy na rynku pojawiło się Favore.pl.

Przełamaliśmy schematy, czyniąc handel usługami w Internecie prostym i skutecznym

     Favore.pl jest platformą internetową, przeznaczoną dla polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prezentuje innowacyjne podejście do handlu usługami w Internecie. Jest miejscem prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców, stwarzającym szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin. W ofercie portalu dostępna jest coraz większa liczba usług przedsiębiorców z terenu całej Polski. Wypełniając lukę na rynku handlu usługami w Internecie, Favore.pl zapoczątkował istnienie nowej, unikalnej kategorii serwisów pro-biznesowych.

Innowacyjne rozwiązanie ułatwiające komunikację w biznesie

     W kwietniu 2008 roku Favore.pl dołączył do tworzonej przez Money.pl grupy serwisów biznesowych.

Logo grupy Money.pl

     Money.pl jest najpopularniejszym portalem w kategorii biznes/finanse/prawo w polskim Internecie oraz jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych Europy Środkowo - Wschodniej. Potencjał biznesowy związany z Money.pl pozwala nam na skuteczną realizację naszej misji:

Uczynić Favore.pl podstawowym źródłem informacji o usługach w polskim Internecie

Dane kontaktowe Favore.pl
PORTAL INTERNETOWY Favore.pl
(biuro czynne: dni powszednie od 9.00 do 17.00)
Plac Grunwaldzki 23
50-365 Wrocław
fax: (0 71) 707 23 26
e-mail: favore@favore.pl
Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy
Dane spółki:
Favore Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu
Plac Grunwaldzki 23
50-365 Wrocław
KRS: 0000276368, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy
NIP: 894-28-96-578
REGON: 020463859
Kapitał zakładowy: 82 000 zł