Favore.plBaza wiedzyDla firmy i biuraPozostałe

Artykuł: Przestrzeń coworkingowa alternatywa dla biura

KATEGORIE
PROMOWANE USŁUGI
NAJNOWSZE ZLECENIADodaj zlecenie

Przestrzeń coworkingowa alternatywa dla biura

Przestrzeń coworkingowa  alternatywa dla biura
Autor: oasja   |   12 lip 2017, 12:14   |   Dział: Artykuły
Kategoria: Pozostałe

Prowadzisz własną działalność i nie masz swojego biura? Spotkania z klientami w kawiarniach stały się męczące? Przestrzeń coworkingowa to miejsce dla ludzi biznesu, którzy potrzebują skupić się na pracy, albo chcą przeprowadzić zebranie czy szkolenie w profesjonalnych warunkach.

Przestrzeń coworkingowa to miejsce, w którym osoby pracujące w domach lub nie posiadające własnego biura mogą przyjść i popracować w spokoju.

Praca zdalna daje wiele możliwości, oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy, a także większy komfort i swoboda niż w pracy w biurze to niektóre z nich. Ale sinieją momenty kiedy trzeba spotkać się z klientem i wtedy pojawia się problem. Dla właścicieli małych firm przestrzeń coworkingowa to miejsce, w którym mogą spokojnie popracować i spotkać się z klientem w profesjonalnym otoczeniu.

To dobre rozwiązanie nie tylko dla freelanserów, którzy nie mogą skupić się już na pracy w domu, albo mają dość przesiadywania w kawiarniach. To miejsce dla wszystkich, którzy pracują zdalnie i co jakiś czas potrzebują popracować w profesjonalnie przystosowanej do tego przestrzeni. Posada na wyposażeniu sprzęt niezbędny do pracy: komputer, drukarkę, skaner, faks, słuchawki. Niektóre przestrzenie wyposażone są też w małe studia fotograficzne, w których można zrobić zdjęcia produktów do wystawienia na stronę czy sklep internetowy.

Przestrzeń coworkingowa jest namiastką biura. Można korzystać w niej z boksu do pracy, albo usiąść przy dużym stole wspólnie z innymi osobami. Przestrzeń taka daje również możliwości przeprowadzenia szkoleń czy zebrań w salach konferencyjnych. Są momenty, w których spotkanie z pracownikami jest niezbędne. Zamiast spotykać się w kawiarni można wykorzystać właśnie taką profesjonalną salę, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt. Dostęp do szybkiego internetu, rzutnik, komputer, białe tablice, duże stoły to podstawa wyposażenia przestrzeni do coworkingu.

Jest również to dobre rozwiązanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które na co dzień pracują w domu i nie mają potrzeby albo środków na wynajęcie biura. Przychdoząc do takeij przestrzeni należy zarezerwować wcześniej miejsce, żeby nie odejść z kwitkiem. Szczególnie należy o tym pamiętać, gdy umówimy się tam z klientem. Sytuacja, w której musielibyśmy na ostatnią chwilę szukać innego miejsca na spotkanie mogłaby zakończyć naszą współpracę z klientem, bo pokazalibyśmy swój nieprofesjonalizm.

KOMENTARZE
  • Test   27 wrz 2017, 9:56
    oczyszczalnia biologiczna cena