ZLECENIA - RADOM
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie zdrowotne? Skąd czerpać wiedzę o pakietach medycznych? Do kogo zwrócić się o profesjonalną pomoc? Posiadamy bazę sprawdzonych specjalistów, którzy zajmą się Twoją opieką medyczną, zaproponują korzystne rozwiązania.

Opisz dokładnie, jakiego abonamentu medycznego potrzebujesz
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Radom) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Nikt nie cierpi chorować. Choroby to najgorsze co może dopaść osobę. Niedobry nastrój, potrzeba bycia na L4 albo przymus skorzystania z dni urlopowych to coś, czego boi się duża liczba ludzi. Ludzie robią sporo żeby poprawić stan swojego organizmu. Stosują się do obecnych na rynku preparatów witaminowych, wybierają się na fitness, a także próbują odpowiednio się odżywiać. Jednak czasami to nie wystarczy i chorujemy albo musimy skorzystać z wizyt u lekarzy. Kolejki do lekarzy specjalistów w kraju są bardzo duże. Na wizytę u lekarza specjalisty niejednokrotnie trzeba czekać kilka miesięcy. Powoduje to, że bardzo wielu mieszkańców naszego kraju rezygnuje z opieki medycznej oraz decyduje się zdrowieć na własną rękę. Niejednokrotnie bagatelizują objawy chorobowe, ponieważ nie chcą czekać na wizytę u specjalisty kilka lat. Ta sytuacja niejednokrotnie prowadzi do złego stanu zdrowia, a czasem zgonu. Polaków nie stać również na dodatkową opiekę medyczną, ponieważ wizyty u lekarzy specjalistów to dość często koszt kilkuset złotych. Dla wielu ludzi to znaczna część miesięcznego wynagrodzenia. Płatne wizyty u specjalistów to również czekanie kilkumiesięczne. Można zauważyć, że zarówno prywatna jak i publiczna opieka zdrowotna są w kiepskiej kondycji. Innowacją na rynku są oferty ponadpodstawowych abonamentów medycznych, pozwalające na korzystanie z usług lekarzy prywatnych sieci medycznych. Jest to propozycja dla ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na wydanie określonej kwoty pieniędzy oprócz standardowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz są już zniecierpliwieni ciągłym czekaniem na wolne miejsce w kolejce do lekarza.