KATEGORIE
ZLECENIA - RZESZÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Chcesz zabrać swojego pieska do groomera? Szukasz kogoś, kto profesjonalnie wykąpie i uczesze Twojego pupila? A może interesują Cię usługi weterynaryjne? Nasi eksperci od pielęgnacji i zdrowia zwierząt zapewnią Ci kompleksową pomoc!

Opisz dokładnie, jakiego masz zwierzaka, jakie usługi pielęgnacyjne lub zdrowotne Cię interesują itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Kompletna strona internetowa dla Twojej firmy Profesjonalna grafika, indywidualne treści dopasowane do Twojej działalności.
    Domena + roczne utrzymanie strony w cenie. Strona WWW Cała Polska
    HIT
  • PANDA Przychodnia Weterynaryjna Rzeszów !!! PROFILAKTYKA CHORÓB PASOŻYTNICZYCH SZCZEPIENIA OCHRONNE DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA DERMATOLOGIA ORTOPEDIA ...PANDA Przychodnia Weterynaryjna Rzeszów !!!, Rzeszów, podkarpackie Rzeszówpodkarpackie
  • brak zdjęcia

Rzecz o rozmnażaniu koni - W jakim okresie koń jest w stanie zajść pierwszy raz w ciążę? Gotowość do zapłodnienia konia jest nazwany rują i w zasadzie zdarza się na wiosnę i na lato. Nie często pojawia się ruja w zimie i często ma niezauważony przebieg. Jeśli mowa o dojrzałości seksualnej to inaugurująca ruja jest obecna już między 15 - 18 miesiąca życia klaczy. Ją można natomiast zapłodnić po trzecim roku życia. Tak więc,rozmnażanie koni nie jest ani łatwe ani trudne.Chciałabym tu dodać jeszcze o końskich bliźniakach; ciąża taka sprawia, że bliźnięta są chudsze i słabsze od swoich rówieśników, a w hodowli oznacza to,że nie rokują nadto nadziei w testach dzielności. Nierzadko ciąża bliźniacza jest zakończona poronieniem między 7-8 miesiącem, końskie bliźniaki rodzą się wtedy martwe albo umierają wkrótce po urodzeniu. Klacz rodzi się sama, czy lepiej gdy pomagaweterynarz ? Hodowca musi się bez wątpienia przygotować do tego rozkuć klacz, zaściełać box itd. Należy zachować spokój, zwłaszcza nie być nadgorliwym z pomocą. Im mniej ludzi podczas porodu tym lepiej,porody najczęściej są w nocy. Klaczka w przeciwieństwie do innych zwierząt gospodarskich ma dość duże drogi rodne, w związku z tym przy porodzie bez komplikacji wyparcie źrebięcia następuje stosunkowo szybko i tylko w wyjątkowych sytuacjach zajmuje to dłużej. Jeśli poród się przedłuża to bardzo często z powodu komplikacji. Generalnie hodowca, jeśli ma cenną klacz i stać go to może wtedy starać się by przy porodzie asystowałweterynarz , ale bardzo często ten czas jest trudny do uchwycenia. Dopiero gdy pojawią się to pilnie się dzwoni po lekarza weterynarii. Generalnie można powiedzieć, że konie rodzą się same, bez asysty ludzi i idzie im to w miarę sprawnie.