Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Budowa czy wynajem??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Budowa czy wynajem??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marcinbee 3 sie 2017, 15:25
    Witajcie mam taki dylemat także szukam rady na forum. Prowadzę firmę małą i potrzebuję miejsca magazynowego. Mamy jakieś tam oszczędności i moja żona chce wybudować magazyn i mieć swój, natomiast ja wolę zdecydowanie wynajmować także doradźcie mi coś co zrobić??
    Cytuj
  • kubakos 9 sie 2017, 17:19
    zdecydowanie budowa ja budowałem jakiś rok temu magazyn z firmą solidhale i na chwilę obecną koszty budowy w połowie mi się zwróciły z wynajmu hali innym przedsiębiorcom także bardzo dobry biznes oprócz tego że nie muszę płacić komuś za udostępnienie hali to jeszcze ktoś płaci mi także ja jestem za budową
    Cytuj
  • malamiii 9 sie 2017, 17:21
    kubakos napisał:zdecydowanie budowa ja budowałem jakiś rok temu magazyn z firmą solidhale i na chwilę obecną koszty budowy w połowie mi się zwróciły z wynajmu hali innym przedsiębiorcom także bardzo dobry biznes oprócz tego że nie muszę płacić komuś za udostępnienie hali to jeszcze ktoś płaci mi także ja jestem za budową
    ja wynajmuję z mężem i fakt sporo płacimy za taki magazyn no ale niestety nie stać nas na własny
    Cytuj
  • Marcinbee 21 sie 2017, 21:22
    Dzięki za szybkie odpowiedzi właśnie kilka dni temu dzwoniłem do tej firmy Solidhale i jestem już umówiony na wstępne spotkanie. Czytałem sporo opinii w necie i tą firmę naprawdę sporo osób poleca więc zdaję się na wasze opinie i rozpoczynam współpracę
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum