Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Czy oświetlenie LED to oszczędność?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy oświetlenie LED to oszczędność?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 26 lis 2013, 12:39
    niestety starsze osoby łatwo się dają złapać na takie cudowne okazje itd., Osram robi całkiem dobre żarówki, cenę też mają przystępną. W każdym większym sklepie budowlanym można spokojnie znaleźć ich produkty a do tego małą całkiem niezły wybór
    Cytuj
  • ElaW 2 gru 2013, 18:06
    zataraa2 napisał:niestety starsze osoby łatwo się dają złapać na takie cudowne okazje itd., Osram robi całkiem dobre żarówki, cenę też mają przystępną. W każdym większym sklepie budowlanym można spokojnie znaleźć ich produkty a do tego małą całkiem niezły wybór
    Dokładnie. Żarówki LED od OSRAM nie są drogie. Może parę lat temu ledy gdy wchodziły były droższe, ale teraz nie są to wygórowane ceny. Szczególnie za taką jakość. Ja kupiłam żarówki od Osram za 25zł, a pamiętam, że jeszcze tańsze były uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 2 gru 2013, 22:30
    a ta firma chociaż robi porządne a nie jakieś badziewie, na bardzo tanich wbrew pozorom wcale się nie zaoszczędzi bo nie ma gwarancji że za chwilę się nie zepsują. Dobre ledy wcale nie są nie wiadomo jak drogie a jakość zupełnie inna
    Cytuj
  • ElaW 13 sty 2014, 20:33
    zataraa2 napisał:a ta firma chociaż robi porządne a nie jakieś badziewie, na bardzo tanich wbrew pozorom wcale się nie zaoszczędzi bo nie ma gwarancji że za chwilę się nie zepsują. Dobre ledy wcale nie są nie wiadomo jak drogie a jakość zupełnie inna
    Dokładnie, niestety sama nacięłam się na tanie ledy i cóż, pobiegłam do sklepu i niewiele więcej dałam właśnie za osram, więc naprawdę w tej kwestii nie warto jest robić oszczędność na kilku złotych, bo na dłuższą metę się to nie opłaci.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 12 sie 2014, 18:53
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • sloneczko9 5 wrz 2014, 11:32     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sie 2015, 14:48, w całości zmieniany 2 razy)
    Ledy są faktycznie oszczędne. Wiem to z własnego doświadczenia ponieważ posiadam oświetlenie tego rodzaju w domu i jestem z niego zresztą zadowolona.
    Możecie sobie zobaczyć,ze żarówki led można zamówić w bardzo niskich cenach tak więc mitem jest to,że kosztuje to wiele. Tutaj:
    perfektmarket.pl sama zamawiałam.
    W sklepach stacjonarnych ceny są znacznie wyższe- zastanawia mnie z czego to wynika.
    Sama jestem zadowolona.
    Cytuj
  • Swojezdanie 19 kwi 2017, 10:19
    Ja także jestem zwolenniczką ledów. Mam je w większości pomieszczeń.
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum