Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Klimatyzacja do mieszkania w bloku, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klimatyzacja do mieszkania w bloku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • PatrycjaZak 26 lip 2013, 12:55
    Jeżeli chcecie w bloku mieć klimatyzację i to niższym kosztem, to porozmawiajcie na forum wspólnoty czy spółdzielni, zbierzcie listę osób, które deklarowałyby się na założenie klimatyzacji z później zgłoście się do firmy zajmującej się tym. Na pewno wynegocjujecie lepszą stawkę niż indywidualnie. Dobrą jakościową firmą jest np. Ap Clima Ja akurat zlecałam u nich montaż klimatyzacji u mnie w firmie i są naprawdę godni polecenia.
    Cytuj
  • emgieer 28 paź 2013, 11:00
    W blokach montaż klimatyzacji to większy problem, w domy prywatnym można sobie pozwolić uśmiech Moi znajomi budując dom od razu zdecydowali się na klimatyzację, zamontowali sobie LG ArtCool, która wygląda naprawdę świetnie i taks samo działa.
    Cytuj
  • Mr_Nowak 21 sty 2014, 10:04
    Jeśli chodzi o wybór klimatyzatora to polecam zapoznać się z tym artykułem. Bardzo praktyczny poradnik.
    Cytuj
  • 24 sty 2014, 14:10
    [url=http://www.klimatyzacja-wroclaw.pl/pl/show/klimatyzatory-do-domu-i-mieszkania]Klimatyzatory do domu[/url] świetnie się sprawdzają w upalne dni przymrużenie oka
    Cytuj
  • wisnick 27 lut 2014, 13:58
    Radziłbym skontaktować się z firmą apeco. Sporządzą wam wycenę i doradzą jakie rozwiązania najlepiej dobrać do tego przedsięwzięcia.
    Cytuj
  • misieklo 28 lut 2014, 20:02
    U mnie w bloku mieliśmy ten sam problem. Zebraliśmy mieszkańców i wspólnie po namowie jednego z mieszkańców skontaktowaliśmy się z firma apeco i wszystko zostało sprawnie rozwiązane.
    Cytuj
  • bodowo 26 mar 2014, 10:48
    Prawdopodobnie masz także dostęp do balkonu więc wybierz taką klimę , która może pracować na zewnątrz
    Cytuj
  • Gugolin 17 kwi 2014, 9:24     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2014, 8:31, w całości zmieniany 1 raz)
    klima w domu i pół wypłaty idzie na prąd, ja dziękuję


    [url=http://www.mivo.pl/pol_m_Kobiety_Rodzaj-obuwia_Klapki-i-Japonki-544.html]klapki damskie[/url]

    Cytuj
  • sloneczko9 25 kwi 2014, 16:44
    Warto jest skorzystać z usług sprawdzonej firmy.
    Warto jest moim zdaniem zainwestować w dobry sprzęt i porządną ekipę. Mamy wtedy pewność, że zastosowana instalacja będzie nam dobrze służyła przez długie lata.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Joanna844 30 lip 2014, 14:45
    U nas spółdzielnia rok temu zgodziła się na klimatyzację w mieszkaniach, więc każde mieszkanie może zamontować odrębną klimatyzację. My zdecydowaliśmy się na klimatyzację niedawno, niecałe trzy miesiące temu. Mamy jeden z tańszych modeli klimatyzatora LG, ale pomimo ceny wszystko spisuje się bardzo dobrze. Szybkie chłodzenie powietrza to ogromna ulga w taką pogodę jak dzisiaj uśmiech.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum