Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Klimatyzacja do mieszkania w bloku, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klimatyzacja do mieszkania w bloku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marcin7744 28 sie 2014, 15:19
    Joanna844 napisał:U nas spółdzielnia rok temu zgodziła się na klimatyzację w mieszkaniach, więc każde mieszkanie może zamontować odrębną klimatyzację. My zdecydowaliśmy się na klimatyzację niedawno, niecałe trzy miesiące temu. Mamy jeden z tańszych modeli klimatyzatora LG, ale pomimo ceny wszystko spisuje się bardzo dobrze. Szybkie chłodzenie powietrza to ogromna ulga w taką pogodę jak dzisiaj uśmiech.
    Dobry wybór, też mam model z tej firmy i jestem zadowolony. One są o tyle dobre, ze dodatkowo masz filtry powietrza tj. antywirusowy i antyalergiczny - to dodatkowo zapewnia czystość powietrza.
    Cytuj
  • jeeann 30 sie 2014, 14:31
    Fakt, samo uzyskanie zgody na montaż jednostki zewnętrznej na balkonie może być bardzo problematyczne. U mnie na szczęście nie było z tym większego problemu i od niedawna mamy klimatyzację w naszym mieszkaniu. Co do klimatyzacji LG to zgadzam się - sama mam klimatyzację właśnie od tego producenta i jestem zadowolona. Co prawda w tym roku włączałam klimatyzację tylko kilkanaście razy (nie było zbytnich upałów), ale już teraz mogę powiedzieć, że działa sprawnie i cicho, a to chyba najważniejsze. uśmiech
    Cytuj
  • MateuszNawrocki 26 mar 2015, 10:17
    Widzę, że sporo osób wspomina tutaj o klimatyzatorach LG - jak dla mnie wybór bardzo dobry, bo klimatyzację od LG mam już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie zdarzyła się żadna awaria. Osobom, które nadal szukają odpowiedniej klimatyzacji do własnego domu czy mieszkania polecam zajrzeć na strefaklimatyzacji.pl, to taka baza wiedzy zawierająca najważniejsze informacje z zakresu klimatyzacji tej marki. Znalazłem tam dużo cennych informacji i artykułów, które pomogły mi w użytkowaniu klimatyzacji.
    Cytuj
  • TresSolei 4 lis 2015, 13:31
    A co sądzicie o klimatyzatorach Kaisai? Szczerze mówiąc ta marka nie jest mi w ogóle znana, dlatego nie wiem, czy mogę im zaufać. W ofercie są też bardziej znani producenci - Samsung, Lg... Myślicie, że warto wybrać Kaisai?
    Cytuj
  • izapixi 24 sie 2020, 19:52
    może kiedys się zdecyduję na klimatyzację, na razie w zupełności wystarcza mi klimator activejet, jest niewielki ale fajnie chłodzi i jest też efekt odświeżenia powietrza
    Cytuj
  • kava 14 wrz 2020, 13:59
    który to dokładnie model klimatora activejet? Rozumiem, że to takie urządzonko w którym da się dolewać wodę ?
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum