FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co do apteczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 22 cze 2016, 9:24
    Co zabieracie do swojej podróżnej apteczki na dłuższe wyjazdy??
    Cytuj
  • rudadagusia 14 lip 2016, 15:37
    przede wszystkim plastry, bandaże, woda toaletowa, jodyna, plasterki na odciski, no i tabletki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe przymrużenie oka
    Cytuj
  • hazi 15 lip 2016, 10:01
    wszelkie tabletki i plastry. Unikam wody utlenionej itp bo zwykle nie ma miejsca
    Cytuj
  • Daria05 24 lip 2016, 17:11
    A to błąd. Apteczka na wakacjach jest bardzo ważna. I należy wziąć wszystko, co może się przydać. Ja biorę nawet urofuragimum na infekcje pęcherza, bo te czasem mi sie przytrafiają. Plastry, przeciwbólowce to oczywiście podstawa. Niby jak nie jedziemy w kompletną dzicz, to apteka zawsze się znajdzie, ale komu chciałoby się tracić czas na takie miejsca podczas urlopu.
    Cytuj
  • zataraa2 21 wrz 2016, 10:44
    Ja to zawsze mam apteczkę na bogato wielki uśmiech hehe, bo niestety jesteśmy alergikami i w podróż bez hitaxy fast się nie wybieramy, bo nigdy nie wiadomo kiedy alergia uderzy a ten lek szybko działa, oprócz tego to standatdowo, plastry, woda utleniona, coś od bólu, gorączki, krople żolądkowe, węgiel
    Cytuj
  • lotny 21 lis 2016, 14:53
    Jak byłem młodszy nigdy nie brałłem ze sobą żadnych lekarstw w podróż. Teraz gdy mam rodzinę, zawsze pilnuję, zeby miec wszystkie najpotrzebniejsze leki. Samo wyposażenie apteczki nie jest takie łatwe, na rynku farmaceutycznym mamy zatrzesienie różnego typu leków i nie wiadomo, który lepszy. Niestety, jesteśmy alergikami i nie możemy np.zażywać leków z paracetamolem. Dlatego przed zakupem zawsze szukam potrzebnych mi informacji w bazie leków efarmaceuta.pl i tam mogę znaleźć opis skądu, opinie, a nawet dopytać o szczegóły farmaceutę online.
    Cytuj
  • filka 23 lis 2016, 15:21     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2016, 15:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zabieram środki przeciwalergiczne, plastry coś na biegunkę i dicopeg na zaparcia, czyli to co w podróży najpotrzebniejsze
    Cytuj
  • tartinka 19 gru 2016, 11:33
    Co polecacie na alergię takiego żeby nie przymulało?? na święta jedziemy do rodziny, mają futrzaki i na pewno będę dzięki nim kichać a nie chcę być zamulona na maksa, po większości leków się tak czuje smutny
    Cytuj
  • zataraa2 28 gru 2016, 12:17
    kup sobie hitaxę fast junior, nie zamula i długo dziąła, a też formę ma fajna bo nie trzeba popijać, u nas zawsze w apteczce, resztą w torebce też noszę na wszelki wypadek tylko ja używam wersji dla dorosłych
    Cytuj
  • hanka100 26 lut 2017, 3:22
    zawsze biorę coś na ból, gorączkę, biegunkę, opatrunki. ostatnio też dodałam dicopeg 10g na zaparcia, bo raz go zabrakło i od razu mężowi zaczęły dolegać bóle brzucha i problemy z wypróżnianiem. musiałam do apteki lecieć, a jednak wolę mieć wszystko na miejscu pod ręką
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Nocleg w stolicy