Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 16

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 22 sie 2016, 8:47
    Kiedyś to Łódź raczej nie była za bardzo celem turystów, ale teraz to miasto wypiękniało i jest tam naprawdę dużo do zwiedzania. A poza tym Łódź ma fajny klimat.
    Cytuj
  • lamb7 14 lis 2016, 21:16     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lis 2016, 15:48, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja ostatnio gram w różne gry online wielki uśmiech Np. tutaj są świetne gry w kulki online http://kulki.info/ wielki uśmiech
    Cytuj
  • lotny 21 lis 2016, 14:45
    Zalezy od pogody przymrużenie oka Jeżeli jest ciepło to najczęściej spędzamy z rodziną czas na jakichś aktywnościach na podwórku, typu wycieczka rowerowa, gra w badmintona itp. Jeżeli jest bardzo zimno, albo deszczowo to ostatnimi czasy głównie gramy w plaszówki. To świetna zabawa i polecam każdemu. Są rózne tematycznie, od imprezówek po ciężkie strategie. Ja osobiście jestem gdzies po środku, ani nie lubię zbyt łatwych gierek, ani takich bardzo trudnych. Ostatnio gram w Amber Route z Tailor Games, nie jset trudna, taka na poziomie Catanu albo Talismana, wuięc całej rodzinie będzie się w nią przyjemnie grało przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 1 gru 2016, 10:47
    Różnie, to zależy. Czasem jadę do rodzinki, czasem coś porobie w domku!
    Cytuj
  • bokser999 18 gru 2016, 15:49
    Ja lubię się wybrać na basen. Fajnie to odpręża
    Cytuj
  • bleid98 20 gru 2016, 15:28
    A ja pracuję. Rozkręcam swoją firmę
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:07
    hmm lenię się język
    Cytuj
  • jarek7 8 kwi 2017, 19:12
    ja lubię ostatnio coś tam dłubać w ogródku, nigdy wcześniej za tm nie przepadaeam ale jak już założyłam swój własny to lubię coś tam poprzycinać, mam w planach niedługo przyciąć żywopłot i szukam dobrych nożyc elektrycznych, możecie coś polecić? tylko budżet mam ograniczony
    Cytuj
  • rbeater44 25 cze 2017, 21:23     (ostatnio zmieniony przez autora 25 cze 2017, 21:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja głównie gram na komputerze wielki uśmiech
    Cytuj
  • daksore 28 cze 2017, 23:58
    Rejs to moim zdaniem super pomysł - jednak mnie nie stać na takie rarytasy.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny