Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 18

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Miroslaw_76 28 mar 2019, 10:59     (ostatnio zmieniony przez autora 28 mar 2019, 11:03, w całości zmieniany 3 razy)
    Z żoną lubimy spędzać aktywnie czas, dlatego często w weekendy chodzimy na basen, spacery bądź wyjeżdżamy na wycieczki poza miasto. Zwykle trwają one kilka dni, ale jest to super pomysł na spędzenie wolnego weekend, może zwiedzić ciekawe miejsca i odpocząć. W tym roku też już mamy zaplanowane wyjazdy, których nie możemy się doczekać.
    Cytuj
  • quato 6 cze 2019, 11:09
    Wszystkim, którzy szukają ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu polecam zajrzeć na eventy organizowane przez 5 Żywiołów: https://www.5zywiolow.com - robią między innymi Witcher School co każdy fan Sapka powinien przeżyć uśmiech
    Cytuj
  • grzyb_h 30 sie 2021, 12:57
    Ostatnio z żoną w weekendy najczęściej oglądamy filmy. To fajny sposób na spędzenie razem czasu i można się zrelaksować. Mamy wykupiony PLAYER i wybieramy coś z nowości. To świetna opcja na weekendowy czas wolny, szczególnie że pogoda już raczej jesienna.
    Cytuj
  • Meggi85 30 wrz 2021, 0:22
    grzyb_h napisał:Ostatnio z żoną w weekendy najczęściej oglądamy filmy. To fajny sposób na spędzenie razem czasu i można się zrelaksować. Mamy wykupiony PLAYER i wybieramy coś z nowości. To świetna opcja na weekendowy czas wolny, szczególnie że pogoda już raczej jesienna.
    A co możesz polecić do takiej obejrzenia z mężem na wieczór ? Oboje lubimy dobrą sensację, mocny horror czy jakiś thriller. Co ostatnio widziałeś na player i polecisz z czystym sumieniem ?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 wrz 2021, 14:57
    Meggi85 napisał:
    grzyb_h napisał:Ostatnio z żoną w weekendy najczęściej oglądamy filmy. To fajny sposób na spędzenie razem czasu i można się zrelaksować. Mamy wykupiony PLAYER i wybieramy coś z nowości. To świetna opcja na weekendowy czas wolny, szczególnie że pogoda już raczej jesienna.
    A co możesz polecić do takiej obejrzenia z mężem na wieczór ? Oboje lubimy dobrą sensację, mocny horror czy jakiś thriller. Co ostatnio widziałeś na player i polecisz z czystym sumieniem ?
    Też nam player i wieczorami jak już się ciemno szybko robi to chętnie siadam uśmiech Wolisz serial czy jakiś dobry film ? Jaka tematyka? Ja ostatnio obejrzałam sobie całą serię John Wick - genialny film.
    Cytuj
  • julenka20 3 lis 2021, 12:42
    Góry! To moja miłość od dwóch lat. Każdy wolny weekend wykorzystuje na wyjazdy - na razie w polskie góry. Zapisałam się do klubu zdobywców góry Polski i nie sądziłam, że tak mnie to wciągnie. uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 27 lis 2021, 15:20
    Meggi85 napisał:A co możesz polecić do takiej obejrzenia z mężem na wieczór ? Oboje lubimy dobrą sensację, mocny horror czy jakiś thriller. Co ostatnio widziałeś na player i polecisz z czystym sumieniem ?
    "Pajęczyna" jest na player cały pierwszy sezon i tylko finałowy odcinek we wtorek uśmiech akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku.
    Cytuj
  • nowa_kamila 15 sty 2024, 18:36
    Osobiście mogę Wam polecić bardzo fajny portal randkowy jaki jest https://randkuj.my/polska/malopolskie/dabrowa-tarnowska Jest to bardzo bezpieczne miejsce w którym na pewno nawiążesz wiele nowych znajomości.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny