Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co warto zobaczyć w Warszawie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co warto zobaczyć w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 17 lut 2011, 18:28
    Mam zamiar wybrać się z mężem na trzydniowy weekend do Warszawy, możecie mi polecić miejsca warte odwiedzenia? Tzn mam na myśli cos poza Wilanowem, Zamkiem Królewskim i Łazienkami, to jazda obowiązkowa, którą zaliczyłam dawno temu. Myślę raczej o czymś, co cenią sobie mieszkańcy stolicy, gdzie można cos ciekawego obejrzeć, zjeść, przeżyć. Mąż ma służbowe spotkanie w piątek, więc będę zwiedzać sama, a sobota-niedziela to już razem. Musze opracowac jakiś planuśmiech
    Cytuj
  • Manolito 17 lut 2011, 20:16
    Jeśli nie byłaś, to polecam muzeum Powstania Warszawskiego. Coś niesamowitego! To jedyne takie muzeum w Polsce.
    Cytuj
  • latynowska8 17 lut 2011, 22:56
    W Zachęcie może będzie jakaś fajna wystawa... ja najbadziej polecam moj ukochany teatr Romauśmiech A jak będziesz miała czas dla siebie to możesz odwiedzić Czułego Barbarzyńcę.
    Cytuj
  • Apoliner 18 lut 2011, 6:54
    Pora taka nieszczególna, pewnie będzie zbyt zimno żeby zwiedzać na świeżym powietrzu, ale jakbyś miała ochote na spacer to szczerze polecam cmentarz na Powązkach. To jest nastrojowe miejsce... a świeże groby osób, które jeszcze niedawno można było zobaczyć w tv robia wrażenie. A jak będziesz chciała sie ogrzać to koniecznie odwiedź Same Fusy to taka herbaciarnia z klimatemuśmiech
    Cytuj
  • Raf1975 18 lut 2011, 10:34
    Szkoda, że tak wcześnie sie wybieracie, odpadnie Wam wiele ciekawych miejsc przez pogodę. Chyba, że jakimś cudem będzie ciepłouśmiech Ale najpiękniejsze parki i ogrody dopiero wiosną zaczną odkrywać wdzięki. My też planujemy odwiedzić rodzinkę w Wawie, ale to dopiero w maju. Na pewno wybierzemy się do Ogrodu Saskiego i Krasińskich, dzieciom trzeba będzie pokazać Syrenkęprzymrużenie oka A znając moją żonę to pewnie nie obejdzie sie bez sesji zakupowej w Złotych Tarasachprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 18 lut 2011, 11:32
    Ja zakupów raczej nie planuję, no chyba ze faktycznie pogoda będzie fatalna... co jest niestety prawdopodobne. Ale do teatru chętnie bym się wybrała. A w tym Czulym Barbarzyńcy to można sobie posiedzieć i poczytać tak jak w Empiku?
    Cytuj
  • latynowska8 18 lut 2011, 12:44
    Czuły to księgarnio-kawiarnia, możesz tam kupić bardzo dobre książki, poczytać przy kawie i smakołykachuśmiech Jak pogoda nie będzie sprzyjać to świetne miejsce żeby się zaszyć samemu. W Zachęcie w tym czasie bedzie wystawa jakichś feministek, ale nie znam więc Ci nie powiem czy warto...
    Cytuj
  • Eli2010 18 lut 2011, 15:07
    w Warszawie jest śliczna cerkiew Marii Magdaleny, to na Pradze, gdzie swoją droga mozna sobie urządzić ciekawy spaceruśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 18 lut 2011, 17:09
    A właśnie, byliśmy parę lat temu w kinie na filmie "rezerwat" i obiecywalismy sobie zobaczyć praskie podwórka na żywouśmiech Tylko żeby mrozu nie było, bo jak nadal bedzie tak zimno to obawiam się, że wybiorę jednak zaciszne i ciepłe kawiarenkiprzymrużenie oka Ale spróbuje zamówić bilety do teatru, będziemy mieć dwa wieczory więc może jeszcze do Buffo sie udauśmiech
    Cytuj
  • freshuser 18 lut 2011, 20:18
    Ja słyszałem, że w Warszawie mają super Imaxa. Jak będę w stolycy to na pewno się wybiorę...
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum