Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Fitness, siłownia?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fitness, siłownia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Pesso 6 wrz 2015, 13:34
    Słuchajcie a co byście polecili w sytuacji, gdy masa stanęła w miejscu, tzn nie widze już w zasadzie żadnych efektów treningu, wszytsko się zatrzymało. Chcę tym samym kupić jakieś odżywki, ale takie, dzięki którym nabiorę czystej masy mięśniowej, a nie masy jako takiej. Czy cos z tych suplementów możecie polecić czy może lepiej spróbować jakiejś kreatyny? No i jeszcze jedno pytanie, czym się różni jabłczan od zwykłej kreatyny?
    Cytuj
  • paulinkaaa2 10 lis 2015, 8:11
    A może jednak trening na świeżym powietrzu?
    Cytuj
  • kostek66 10 lis 2015, 15:08
    Zawsze możesz ćwiczyć w domu jak nie masz kasy. Ćwiczenia z ciężarem ciała są coraz modniejsze
    Cytuj
  • wielkitommy 10 lis 2015, 18:35
    Ja biegam od 5 tygodni. Do tego chcę niedługo dołożyć siłownię.
    Cytuj
  • Karolcia100 22 lis 2015, 18:28
    Jeśli siłownia to tylko z trenerem, przynajmniej jedna dwie konsultacje. Ktoś musi pokazać co i jak ćwiczyć, w jakim nasileniu, ponieważ wtedy szybciej osiągniemy efekty. Niektórym pomóc mogą odpowiednie suplementy. Ja kupowałam ze względu na duży wybór. Teraz ćwiczę intensywnie, aby na wiosnę wyglądać naprawdę dobrze. Trener kontroluje moje osiągnięcia - to niesamowita motywacja uśmiech
    Cytuj
  • jadwiniabuduje 25 lis 2015, 11:18
    Ja tam lubię chodzić na siłownie - comiesięczna opłata mobilizuje mnie do ćwiczeń, a w domu się nie chce.
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:28
    Ja polecam treningi w domu, karnety na siłownie są drogie.
    Cytuj
  • Backer 21 mar 2017, 11:59
    Pesso napisał:Słuchajcie a co byście polecili w sytuacji, gdy masa stanęła w miejscu, tzn nie widze już w zasadzie żadnych efektów treningu, wszytsko się zatrzymało. Chcę tym samym kupić jakieś odżywki, ale takie, dzięki którym nabiorę czystej masy mięśniowej, a nie masy jako takiej. Czy cos z tych suplementów możecie polecić czy może lepiej spróbować jakiejś kreatyny? No i jeszcze jedno pytanie, czym się różni jabłczan od zwykłej kreatyny?
    Wszystko zależne jest od ilości spożywanych kalorii. Licz je, zwiększaj co jakiś czas kalorykę a będziesz widział efekty. Co do suplementów to na masę polecam jakiegoś gainera, są one mocno kaloryczne i jednocześnie smaczne, wystarczy rozrobić z wodą albo mlekiem i już gotowe.
    Cytuj
  • Lonka222 8 maj 2017, 11:59
    Najlepsze są siłownie przydomowe, wiele nie potrzeba by zorganizować sprzęt
    Cytuj
  • otojestkasia 9 maj 2017, 15:44
    Ja chodzę na zajęcia fitness z kettlebells do Squash Parku w Wieliczce uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Filtr oleju