Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie i jak wymienić chorwacką walutę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie i jak wymienić chorwacką walutę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wee3 26 sty 2011, 23:18
    Orientujecie sie może gdzie najlepiej wymieniac chorwackie kuny? Kupic w Polsce, brać złotówki czy wymienić tu euro a kuny na miejscu...? Mam sporo euro od zeszlych wakacji i tak się zastanawiam - wymienić je na złotówki czy zostawić sobie na następne...
    Cytuj
  • Filiposlaw 27 sty 2011, 1:12
    zostaw to euro i wymień na kuny w Chorwacji. Tak jest najkorzystniej.
    Cytuj
  • Apoliner 27 sty 2011, 8:37
    A czym będziesz jechać do te jChorwacji, samochodem? Najlepiej mieć przy sobie euro, jak będziesz przejeżdżać przez różne kraje to wszędzie najkorzystniej wymienisz w razie potrzeby.
    Cytuj
  • Yago 27 sty 2011, 11:00
    A po co to wozić z sobą kasę i los kusić? W Chorwacji sa bankomaty, mozna bez problemu wybrać ichniejszą walutę wedle bieżących potrzebuśmiech No chyba, że jedziesz w jakąś totalną głusze gdzie wrony zawracają.
    Cytuj
  • wee3 27 sty 2011, 14:01
    Ale chyba wypłacając tam kasę z bankomatu dużo się traci co? Nie wiem jaki przelicznik i do tego jakieś prowizje pewnie dla banku...
    Cytuj
  • 77henry 27 sty 2011, 16:10
    Wg mnie najlepiej mieć euro i w razie potrzeby wymieniać na kuny.
    Cytuj
  • wee3 27 sty 2011, 17:29
    Ależ się śmisznie swoją drogą te ich pieniążki nazywająuśmiech Myślałam, że nazwa kuny oznacza po chorwacku co innego, ale to naprawdę znaczy to samo co po polskuuśmiech dziwne nie?
    Cytuj
  • Apoliner 27 sty 2011, 21:04
    No zabawne. A jeszcze zabawniejsze jest to, że kuny rozmieniają się na lipyuśmiech I to też znaczy takie drzewo jak po polskuwielki uśmiech Kuny i lipy. Brzmi trochę mało poważnieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Yago 27 sty 2011, 22:10
    wee3 napisał:Ale chyba wypłacając tam kasę z bankomatu dużo się traci co? Nie wiem jaki przelicznik i do tego jakieś prowizje pewnie dla banku...
    Przelicznik jest taki sam jak ogłasza NBP. A co do prowizji to owszem, banki ją pobierają, ale kantory mają marżę i to jescze większąuśmiech Uwierz mi, że mniej się opłaca wymiana w kantorze.
    Cytuj
  • Farrel 28 sty 2011, 0:22
    Tylko że najpierw trzeba ten bankomat znaleźć, a to w Chorwacji nie jest takie proste jeśli sie nie jedzie do Dubrovnikaprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum