Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jak podróżować?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak podróżować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anastazja4390 25 mar 2016, 1:17
    Może podzielicie się poradami, jak podróżować z ograniczonym budżetem?
    Cytuj
  • 9 wrz 2016, 23:22
    Witaj przede wszystkim bierz pod uwagę kraje gdzie jest taniej jak u nas. Fajnie jest tez podróżować wspólnie, może poszukaj wśród znajomych i wspólnie wybierzcie się w podróż. We dwoje zawsze taniej podróżować. Nie zapomnij o ubezpieczeniu ja zawsze sprawdzam na Rankomat i wybieram najbardziej korzystne możliwości.
    Cytuj
  • MartynKa79 29 wrz 2016, 11:48
    Wszystko zależy od tego, ile tego budżetu jest. Z doświadczenia wiem, że warto obserwować oferty biur podróży. Kilka razy udało mi się upolować bardzo tanio fajne oferty z Itaki. Wystawiają prawdziwe perełki jako lasty. uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 30 wrz 2016, 15:00
    Nocowanie w hostelach, motelach, wyjazdy na kilka dni i można też swoje jedzonko zabierać przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 12 paź 2016, 13:33
    To wszystko zależy od podejścia, bo często takie obcinanie kosztów na się nie kalkuluje. W końcu wakacje są od odpoczynku. Martynka z tą Itaką ma dobra sugestię, żeby polować na okazje, bo faktycznie biura czasem potrafią z promocję nieźle zejść z ceną.
    Cytuj
  • Skilu22 12 paź 2016, 20:13
    Ja lubię jeździć stopem uśmiech
    Cytuj
  • Quku 18 paź 2016, 18:45
    To zależy od osoby, ja osobiście lubię podróżować po świecie. W tym roku byłem n ten przykład z Itaką w Rumunii, piękny kraj. Dużo pozwiedzałem, a i ruchu co najważniejsze nie brakowało - nie ma jak aktywne wakacje.
    Cytuj
  • MartynKa79 28 paź 2016, 10:22
    Rumunia brzmi super! A to była jakaś objazdówka czy takie normalne wczasy z Itaki?
    Cytuj
  • Daria05 28 paź 2016, 14:31
    Raczej to wycieczka była, skoro ruchu mu nie brakowało. Tylko w Itace jest kilka opcji na Rumunię i są dosyć różne.
    Cytuj
  • kotek020 28 paź 2016, 21:26
    Rumunia a co ciekawego można tam zobaczyć?
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Weekend w Wiedniu