Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jak podróżować?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak podróżować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 30 paź 2016, 18:50
    W Rumunii jest do zobaczenia wiele ciekawych rzeczy, piękne widoki, zamek Drakuli. Oprócz Rumunii Itaka ma wiele ciekawych ofert.
    Cytuj
  • Daria05 31 paź 2016, 13:59
    Masa napisał:W Rumunii jest do zobaczenia wiele ciekawych rzeczy, piękne widoki, zamek Drakuli. Oprócz Rumunii Itaka ma wiele ciekawych ofert.
    Widziałam, że itaka na jednej z wycieczek ma jaskinie - Lodową i Niedźwiedzią oraz kopalnie soli. Czy warto je odwiedzić, czy są ciekawe?
    Cytuj
  • Masa 16 lis 2016, 16:36
    Daria, jasne, że warto zwiedzić. Byłem w kopalni soli i nie żałuję.
    A ktoś z was już rozglądał się za ofertami na ferie zimowe? Itaka ma sporo propozycji na zimę 2016/17 http://www.itaka.pl/wyniki-wyszukiwania/wycieczki?date-to=2017-03-31
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:08
    Najlepiej busowo uśmiech
    Cytuj
  • Ertap1 18 sty 2017, 21:46     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sty 2017, 19:59, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeśli w jakieś egzotyczne miejsca, to moim zdaniem najlepiej z jakimś sprawdzonym biurem podróży uśmiech Np. tutaj jest świetne [url=http://dreamgo.pl/]luksusowe podróże[/url] uśmiech
    Cytuj
  • Wioll_1991 8 lut 2017, 14:51
    Wszyscy latają tylko z Itaką, czy to wynajęte trolle ? Ktoś zna inne biura podróży godne polecenia? uśmiech
    Cytuj
  • Selenaa 19 lut 2017, 17:01
    Najlepiej jeździć grupowo, tak by koszt można było podzielić. Proponuję również najpierw zwiedzanie naszej Polskiej ziemi, a dopiero później wyjeżdżać za granicę. My teraz z mężem jedziemy wraz z znajomymi do Białki Tatrzańskiej, nocleg wszyscy w jednym pokoju. Wiem, że to brak intymności ale jedziemy tylko na weekend, bo chcemy się wybrać do termy bania.
    Cytuj
  • Meggi85 26 lut 2017, 19:52
    Wioll_1991 napisał:Wszyscy latają tylko z Itaką, czy to wynajęte trolle ? Ktoś zna inne biura podróży godne polecenia? uśmiech
    Ja znam ogrom biur podróży, ale co z tego jak niestety nie wszystkie są godne polecenia. To, że kilka osób jedną rzecz uznaje za wartą polecenia to raczej bym się doszukiwała tego, że faktycznie jest tego warta uśmiech
    Cytuj
  • Masa 26 lut 2017, 20:49
    Idąc tym tokiem rozumowania to jakieś 20 mln osób to tez trolle, a ta serio to Itaka jest największym i najstarszym biurem podróży w polsce, dobrym biurem, więc nie dziwne, że ludzie o nich akurat rozmawiają.
    Cytuj
  • jarzebina 26 lut 2017, 23:05
    No właśnie ciężko się dziwić, że duże biura mają najwięcej klientów. Ja bym nie poleciała z innym akurat, zbyt wiele słyszałam historii w mediach o tym, jak upadały biura podróży i turyści zostawali na lodzie w obcym kraju.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Weekend w Wiedniu