Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki sprzęt do wędkowania kupić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki sprzęt do wędkowania kupić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 11 mar 2013, 13:56
    Co muszę zrobić, żeby móc wędkować podczas tegorocznych wakacji? Rok temu mi się spodobało, ale to było jednorazowe podłączenie się do bardziej doświadczonego wędkarza. W tym roku chcę spróbować sama. I tu pytanie, co właściwie trzeba zabrać na ryby?
    Coś tam wyszperałam już w internecie, ale moja wiedza nadal jest nikła.
    Potrzebne są jakieś pozwolenia?
    Cytuj
  • maczyske 12 sie 2013, 10:32
    Ja zawsze chodzę do jakiegoś sklepu sportowego i pytam się o radę sprzedawcy uśmiech
    Cytuj
  • pawelR43 29 wrz 2013, 15:00     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2013, 15:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej napisać do jakiegoś [url=http://] sklepu wędkarskiego [/url] napewno coś dobrego doradzą.
    Cytuj
  • kustosz421 10 lis 2014, 15:47
    Jana1 napisał:Co muszę zrobić, żeby móc wędkować podczas tegorocznych wakacji? Rok temu mi się spodobało, ale to było jednorazowe podłączenie się do bardziej doświadczonego wędkarza. W tym roku chcę spróbować sama. I tu pytanie, co właściwie trzeba zabrać na ryby?
    Coś tam wyszperałam już w internecie, ale moja wiedza nadal jest nikła.
    Potrzebne są jakieś pozwolenia?
    Być może ktoś już Ci pomógł, ale jeśli nie to służę radą: musisz mieć kartę wędkarską i to jest podstawa, jeśli ją już masz, a chcesz łowić na wodach PZW musisz zapisać się do koła we władaniu którego jest woda na której będziesz zazwyczaj łowić. Musisz tam opłacić składkę członkowską. Później tylko pozostaje zakupów najlepszych akcesoriów wędkarskich i możesz startować na połowy.
    Cytuj
  • makalica87 24 paź 2016, 11:04     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lis 2016, 11:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Spojrzyj [url=http://wedkarskikrakow.pl/wedki/]tutaj[/url]. Dobry sprzęt wędkarski to podstawa. Każdy facet Ci to powie. Mój mąż klaruje mi to od zawsze uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum