Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jakie buty do granatowych spodni?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie buty do granatowych spodni?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IKZE 17 lis 2013, 22:48     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lis 2013, 22:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam! Zwracam się do Was z prośbą o poradę, kupiłem ostatnio granatowe spodnie materiałowe i nie wiem do końca jakie buty mam do nich nosić, żeby jedno nie gryzło się z drugim bo spodnie są dosyć eleganckie. Noszę buty sportowe, bo są wygodne i nie chciałbym specjalnie zmieniać stylu ubierania dostosowując go do spodni, dlatego czy możecie powiedzieć, jakiego typu [url=http://]obuwie sportowe[/url] będzie odpowiednie do tego rodzaju spodni? Z góry dzięki!
    Cytuj
  • jancikk 25 lis 2013, 13:58
    trapki fajnie pasuja prawie do wszystkiego. ale teraz moze byc w nich troche zimo. chociaz czasem dostepne sa tez ocieplane. mozna rozejrzec sie za jakimis trekingowymi ale tkimi bardziej miejskimi. moze brzmi bez sensu ale chyba wiadomo o co chodzi.
    Cytuj
  • zylek 26 lis 2013, 9:45
    Nikt nie mówi o bieganiu w trampkach zimą ;-) Bo jak? Na ten czas to takie buty za kostkę najlepiej, żeby było ciepło, albo... dalej trampki i bieganie na siłowni, na sprzęcie. Ja właśnie w ten sposób aktualnie trenuję - nie lubię zimna, bardzo nie lubię ;-)
    Cytuj
  • Glinka 28 lis 2013, 23:05
    Normalnie... To nie są typowe buty do biegania.
    Ale skoro ktoś biega raz na jakiś czas, to jaki sens ma kupowanie specjalnego obuwia? Moim zdaniem tego sensu nie ma.
    Cytuj
  • zylek 29 lis 2013, 9:38
    Do tego właśnie zmierzam. Jeśli chodzi o bieganie na poważnie to potrzebne konkretne sportowe buty...
    W podstawówce zawsze biegaliśmy w trampkach i wszystko było w najlepszym porządku.
    Cytuj
  • ElaW 11 mar 2014, 21:23
    Pooglądaj męskie blogi i instagramy modowe np http://instagram.com/p/kcISGRJ5vp/ tu na zdjęciu moje ukochane adidasy zx. Moim zdaniem pasować będą do wielu spodni i stylizacji, a do tego są mega wygodne i nie rozwalą się po miesiącu, a będziesz mógł w nich chodzić latami.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Karkonosze