Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jakie buty na jesienny wypad w Beskid Niski?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie buty na jesienny wypad w Beskid Niski?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ciechanka11 21 sie 2012, 8:59
    Mam plan pojechać pod koniec września w Beskid Niski i trochę tam pochodzić. Nie wiem, jakie wybrać buty.
    Możecie mi doradzić jakieś fajne, ale koniecznie żeby były za kostkę? Czym się mam kierować przy wyborze?
    Cytuj
  • zylek 16 wrz 2014, 15:43
    http://www.merg.pl/pol_il_Skorzane-Meskie-Polbuty-Trekkingowe-EXPANDER-16050.jpg

    To tylko przykład. Nie wydawaj kilku stówek na buty trekingowe - jeśli to zwyczajny, amatorski wypad to moim zdaniem mija się to z celem. Takie buty będą jak najbardziej wystarczające.
    Cytuj
  • Opolanka 17 wrz 2014, 14:50
    A moim zdaniem nie jest to bezcelowe. Jeśli wybierasz się w góry, mniejsze lub większe i planujesz po nich chodzić to dobre buty są podstawą!

    Tak, jak napisałeś - dobrze, żeby były za kostkę, ponieważ wtedy podtrzymują odpowiednio całą stopę i chronią przed skręceniem kostki.
    Na pewno powinny być z materiału wodoszczelnego, impregnowanego.

    Pochodź w swoim mieście po sklepach ze sprzętem górskim, outdoorem, etc. Tam doradzą Ci najlepiej! Ostatecznie zawsze możesz kupic polecony model w sieci - może być taniej przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 7 paź 2014, 16:24
    Na Merg masz buty trekingowe poniżej 100 złotych. Wiadomo, że nie nadają się one do chodzenia w ekstremalnych warunkach, ale akurat pod to co opisujesz - jak najbardziej. Oczywiście można dobrać inne rozwiązania, ale będą one dużo bardziej kosztowne. Sami sobie odpowiedźcie na pytanie - czy to ma sens.
    Cytuj
  • goyko 10 lis 2014, 17:46     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2014, 10:20, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja na Twoim miejscu kupiłaby buty trekingowe. W takich butach powinno ci być najwygodniej. Ja kiedyś wybrałem się w góry w trampkach i do dzisiaj tego żałuję bo moje nogi wołały o pomstę do nieba.
    Cytuj
  • Aniela22 21 lis 2014, 19:14
    Zdecydowanie musisz postawić na buty trekkinowe. Bez tego podczas jesiennych wypadów ani rusz. Jak jeszcze takich nie posiadasz, to ja widziałam, ze tutaj http://www.landersen.pl/kobiety/buty-trekkingowe mają spory wybór takich butów. Coś powinnaś dla siebie dobrać. Pomyśl też od dobrej kurtce i plecaku.
    Cytuj
  • pistacja 12 sty 2015, 15:32     (ostatnio zmieniony przez autora 12 sty 2015, 15:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobre [url=http://www.summit-asolo.pl/kategoria/146,buty-trekkingowe]buty trekkingowe[/url] to przede wszystkim firmy takie jak Asolo, Dolomite, Meind czy Zamberlan i warto szukać ich w specjalistycznych sklepach, które oferują rzeczy typowo pod górskie wyprawy.
    Cytuj
  • koonik 21 mar 2016, 22:39
    Mam takie buty i sprawdzają się naprawdę świetnie.
    Cytuj
  • simba17 29 gru 2016, 21:30
    Lepiej zapytać specjalistów w tym zakresie uśmiech Oni się przecież najlepiej znają uśmiech
    Cytuj
  • aniawel 31 gru 2016, 23:06
    Wydaje mi się, że na taki wyjazd najlepiej kupić buty trekkingowe, bo jednak górskie tereny wymagają specjalnego obuwia. Takie buty wcale nie muszą byc drogie- ja mam swoje z Nik Butik i jestem bardzo zadowolona. A teraz przecież okres wyprzedaży, więc i ceny są znacznie niższe- dobry moment na zakupy uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Wakacje marzeń