Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jakiego grilla kupić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego grilla kupić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Skabe_den 27 mar 2011, 21:48
    Sezon sie rozpoczyna, a ja bez grilla. Poradźcie mi jaki najlepiej kupić żeby mozna go było brać na wycieczkę autem za miasto i żeby posłużył dłuzej niż 1 sezon...
    Cytuj
  • grubystach 27 mar 2011, 23:47
    Ja mam grilla murowanego w ogrodzie i taki jest najlepszy! Tylko na wycieczkę trochę ciężkiprzymrużenie oka Można mały elektryczny sobie kupić na takie podróże.
    Cytuj
  • latynowska8 28 mar 2011, 6:01
    Ja też w tym roku mam zamiar kupić coś porządnego, co będzie nam służyło przez lata, no i pozwoli smaczne rzeczy przyrządzaćuśmiech Zawsze kupowałam tanie modele z promocji w marketach, które oczywiście okazywały sie badziewiem strasznym i po lecie były do wyrzucenia. Liczę, że ktoś kompetentny się tu wypowie, bo nie lubię wyrzucać kasy w błotoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 28 mar 2011, 8:32
    My mamy taki nieduży grill żeliwny, bardzo go lubię no i sprawdza się od paru ładnych lat, tylko po sezonie zawsze go szoruję. Wygląda jak mały piecykuśmiech Mięsko wychodzi z niego bardzo smaczneuśmiech Tylko baaardzo długo stygnie.
    Cytuj
  • Skabe_den 28 mar 2011, 11:23
    No to jak dla mnie odpada niestety, właśnie z tego względu, bo nie będę go mógł spakować do auta. Ale tak poza tym to u rodziców jest tego typu i faktycznie fajny.
    Cytuj
  • Filiposlaw 28 mar 2011, 13:12
    Tu sobie zobaczcie, są fajne przenośne modele:
    http://www.fide.pl/pl/weber/grille_weglowe/
    Cytuj
  • latynowska8 28 mar 2011, 16:30
    Wyglądają bardzo profesjonalnieuśmiech Tylko te ceny... ale jestem skłonna zainwestować, bo na te wszystkie grile, które już miałam to i tak wydałam chyba tyle co na taki porządny tej firmy!
    Cytuj
  • Piekarzowa 28 mar 2011, 19:59
    My mamy duży, dwupoziomowy grill gazowy. Jedzenie wychodzi pysznie, bardzo łatwo się go czyści i słyszałam, że mięsko z takiego gazowego jest dużo zdrowsze niż z węglowego. Fakt, nie ma tego charakterystycznego zapachu, ale jestem z niego bardzo zadowlona!
    Cytuj
  • nouv88 28 mar 2011, 20:36
    My póki co mamy tylko eletrycznysmutny Ake narzy mi się taki ceramiczny do postawienia w ogrodzie, zanjomi maja taki, robią na nim jedzenie dla 30 osób jak jest impreza, można na nim nawet pizzę upiec! Rewelacja. Jak będe mieć możliwość to tylko taki.
    Cytuj
  • aga007 28 mar 2011, 21:40
    Ale fajne rzeczy ma ta firma! Chyba amerykańska tak? Wygląda na bardzo dobrze wykonane, a kto więcej wie o grilowaniu od Amerykanówprzymrużenie oka My grilla co prawda już mamy, ale szukam różnych akcesoriów, a tu jest tego trochę.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum