Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Kiedy jechać nad morze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy jechać nad morze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • D3niCle0 11 maj 2011, 22:31
    Witam planujemy w tym roku wyjazd do Pobierowa i mój mąż twierdzi, że najlepiej jechać w lipcu, a ja zawsze słyszałam, że w sierpniu jest najlepsza pogoda nad Bałtykiem. Jak sądzicie kto ma rację? Pomóżcie bo trzeba już zacząć się organizować,a my nie możemy ustalić podstawowej rzeczy!
    Cytuj
  • 77henry 12 maj 2011, 0:34
    Ja zawsze jeździłem w sierpniu i nie zdarzyło sie żeby był deszcz więcej jak dwa-trzy dni. Jak na dwa tygodnie to można uznać, że pogoda bardzo dobra. Także też obstawiałbym sierpień.
    Cytuj
  • Ferdynand 12 maj 2011, 1:48
    W tym roku w ogóle ma być bardzo gorące lato. Tak słyszałem, ale jak to w Polsce ciężko przewidzieć. Dlatego moim zdaniem lepiej jechać nad ciepłe morze, może wychodzi drożej, ale warto, bo przynajmniej masz pewność, że słońca nie zabraknieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Mizantrop 12 maj 2011, 9:22
    Z pogodą jak z kobietą, ciężko przewidziećprzymrużenie oka A w Pobierowie na pewno knajp nie brakuje to zawsze można sobie czas zorganizowaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 15 maj 2011, 22:58
    Ja jednak najczęściej wybierałam koniec sierpnia, może nie ze względu na pogodę, a raczej na to, że wtedy jest trochę mniej turystów. Chociaż muszę powiedzieć, że przeważnie było bardzo ciepło, może zdarzyły się ze dwa dni deszczowe, no ale nigdy nie może być idealnie. Także ja jednak polecałabym Ci sierpień.
    Cytuj
  • YOUNGBLOOD 15 maj 2011, 22:59
    Ja się wybieram do Mielna od 23 lipca wtedy na pewno będzie gorąco!
    Cytuj
  • D3niCle0 16 maj 2011, 0:03
    Mizantrop napisał:Z pogodą jak z kobietą, ciężko przewidziećprzymrużenie oka A w Pobierowie na pewno knajp nie brakuje to zawsze można sobie czas zorganizowaćprzymrużenie oka
    Jak się jedzie z małym dzieckiem to raczej przesiadywanie w knajpach odpadauśmiech Właśnie z tego względu głównie zależy nam na ładnej pogodzie, ja tam nie muszę się opalać, ale siedzenie w domu z dzieckiem w czasie deszczu to słaba opcja na urlop:/
    Cytuj
  • Xanadu70 16 maj 2011, 7:42
    My jeździliśmy przez szereg lat do Gąsek. Tam jest dość spokojnie, nie ma tłumów. Ale ze względu na pogodę radziłabym nie jechać w lipcu-sierpniu, kiedy sa najwieksze upały. Dla dzieci to może być zbyt męczace, a wiadomo - od nich zależy czy rodzice też maja udany urlop. No chyba, że dzieci są w wieku szkolnym, wtedy wiadomo, urlop jest w czasie ferii szkolnych.
    Cytuj
  • Filiposlaw 16 maj 2011, 11:33
    Z mojego punktu widzenia warto wybrać się tuż przed ścisłym sezonem, wtedy jest spokojniej no i taniej. Potem ceny winduja mocno w górę, nieraz do horrendalnych kwot. A w końcówce maja, czerwcu jest spokojniej i taniej.
    Cytuj
  • MemoNemo 16 maj 2011, 12:12
    Nie zgodze sie, tzn jesli masz zamiar się popluskać to raczej sierpień, nawet wrzesień będzie lepszy, wtedy morze już jest fajnie nagrzane. W czerwcu Bałtyk jest dobry tylko dla twardzieliprzymrużenie oka Zresztą czerwiec od kilku lat w całej Polsce bywa zimny. Pogoda wariuje, a sierpień najczęściej jest ładny, więc wybrałbym końcówke lata.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum