Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Konkurs związany z EURO 2016

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konkurs związany z EURO 2016

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • russo 28 maj 2016, 10:26     (ostatnio zmieniony przez autora 30 maj 2016, 6:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Widzieliście nową loterię "Kibicuję! Wygrywam!"? Można nie tylko wygrać nagrody (najpierw trzeba kupić gadżety, do których otrzymujemy zdrapkę), ale i wziąć udział w ciekawym quizie i sprawdzić jakim typem kibica jesteśmy.
    Cytuj
  • favcia 30 maj 2016, 21:11
    Brzmi świetnie, ale trochę mało informacji podajesz. Chętnie bym się dowiedziała gdzie kupić te gadżety, żeby mieć zdrapki. No i gdzie można rozwiązać sobie ten quiz? Na pewno pokażę mężowi, bo z niego zapalony kibic. uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 maj 2016, 19:09
    Fajna sprawa, też chętnie dowiem się czegoś więcej. Mój facet uwielbia piłkę nożną, więc mogę mu podsunąć informacje. A jak można jeszcze jakieś kibicowskie gadżety kupić, to pewnie będę miała ich większość w domu.
    Cytuj
  • Ogryzka 8 cze 2016, 21:43
    Mój mąż bierze udział w tej loterii. Nakupili z synkiem ogrom gadżetów i mieli kilka zdrapek. Jedno losowanie już było, ale teraz czekają na kolejne, które ma być pod koniec czerwca. Jesli chodzi o miejsca gdzie można kupic gadżety i o same gadżety to wszystko jest na ich stronie https://kibicujewygrywam.pl/gadzety-kibica?utm_source=game&utm_medium=click&utm_campaign=kibicuje%20wygrywam
    Cytuj
  • Meggi85 14 cze 2016, 17:42
    Nawet nie wiedziałam. Byliśmy w jednym z punktów i kupiliśmy genialne gadżety. Zarówno synek jak i mąż cieszą się jak dzieci, a i mnie spodobały sie te z Lewandowskim. Za każde wydane 10zł dostaliśmy zdrapki i teraz rejestruje je na stronie. Pozostaje czekać na losowanie i może jedna z nagród będzie nasza uśmiech Trzymam kciuki.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 15 cze 2016, 21:11
    Ja też dałam się ponieść, traf chciał, że poszłam z kolegą i on też kupił trochę gadżetów. Mój facet szczęśliwy, kibicujemy razem i czekamy na kolejne losowania. Pozostaje liczyć na łut szczęścia. uśmiech
    Cytuj
  • portalka 16 cze 2016, 8:15
    to dla waszych kibiców z racji tego że mamy okrojone możliwości oglądania meczy, polecam stronę http://przedmeczem.info wszystkie informacje ze świata najważniejszych wydarzeń sportowych, ligowych, mistrzostw w jednym okienku uśmiech
    Cytuj
  • Chan 19 cze 2016, 18:55
    O, widzę, ze ktoś rzuca linka do loterii Kibicuję Wygrywam. Fajna sprawa z tym, w zasadzie to "nieświadomie" wziąłem w nim udział, bo kupiłem sobie kilka gadżetów tych kibicowskich i dowiedziałem o co chodzi dopiero, jak dostałem zdrapki. W pierwszym momencie nie załapałem o co biega, dopiero jak trafiłem na stronę to doczytałem co i jak. Jeszcze dwa losowania przed nami. Na tablet po cichu liczę, bo mój dość wiekowy i padł. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ciao99 20 cze 2016, 14:22
    Nic nie wiem o tej loterii. Przy okazji zapytam czy Waszym zdaniem zagramy ze Szwajcarią w 1/8 finału Mistrzostw Europy?
    Cytuj
  • favcia 29 cze 2016, 23:52
    A nawet wygrają, a raczej wygrali bo to już było. Jutro następny mecz naszych, oczywiście oglądamy i kibicujemy bo łączy nas piłka uśmiech Ja mam nadzieję, ze poza świętowaniem wygranej naszej reprezentacji, bo wierzę, że tak się stanie, będę świętować jeszcze swoją wygraną, fajnie by było, gdyby to była pierwsza nagroda czyli voucher na mecz z watchitlive, małżonek ma niedługo urodziny i by było jak znalazł. jeśli się jutro nie uda będę próbować na pierwszego sierpnia.
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Prezent dla niego