Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Koszulka sportowa - gdzie szukać, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszulka sportowa - gdzie szukać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pawelR43 14 lis 2013, 19:10     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lis 2013, 19:10, w całości zmieniany 1 raz)
    W sklepie sprzedają wiele akcesoriów sportowych np. akcesoria do pływania, ale koszulki sportowe też mają.
    Cytuj
  • martyniana 29 sty 2015, 14:09
    A zobacz sobie te koszulki z nadrukiem - https://multistar.pl/koszulki-t-shirt
    Świetnie się nadają do każdego sportu.
    Cytuj
  • koonik 21 mar 2016, 22:36
    Można szukać nawet w lidlu, bo teraz znajduje się tam sporo takiego sprzętu.
    Cytuj
  • lotny 21 lis 2016, 15:08
    Ja ubrania sportowe kupuję na stronie eleven-store.pl, mają tam wszystkie fajne i wiodące marki. Zajrzyj sobie, może coś wpadnie Ci w oko. Dobry prezent swoją drogą, z pewnością bym się ucieszył, gdybym od swojej partnerki dostał coś takiego przymrużenie oka Ona jednak nie kupuje mi nigdy ciuchów, jeszcze na to nie wpadła wielki uśmiech
    Cytuj
  • mika765 1 gru 2017, 15:45
    Dobrej jakości koszulki sportowe można kupić w sklepie Cuna Zone. Doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają dobrą wentylację podczas intensywnych treningów. Ja od dłuższego czasu ćwiczę w ciuchach tej marki (mają także kapitalne legginsy) i nie zamieniłabym ich na żadne inne uśmiech
    Cytuj
  • bogus55 4 gru 2017, 9:48
    Chyba w każdym sportowym sklepie można znaleźć koszulki do biegania. A co do jakości to kwestia przyzwyczajenia uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Hotel w stolicy