Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Książki - co lubicie czytać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Książki - co lubicie czytać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • goplaneczka 28 lut 2014, 23:07
    czytacie? czy raczej nie? a jeśli tak, to co?
    ja sama kocham książki,a w tej chwili staram się jechać według tej listy: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2013-roku/
    Cytuj
  • losia 22 mar 2015, 18:04
    Uwielbiam książki, pobudzają wyobraźnie i są świetnym sposobem na nudę. Ostatnio przeczytałam książkę Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna, ale ma ciekawą fabułę i dobrze się ją czyta. Jeżeli lubi się wątki erotyczne to warto przeczytać tą książkę.
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 19:17
    Ja lubię czytać thrillery.
    Cytuj
  • kendos9 18 kwi 2015, 12:12
    Ja lubię kryminały i thrillery - są lekkie i wciągają uśmiech
    Cytuj
  • mlycz88 18 kwi 2015, 22:58
    romanse wielki uśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 10 paź 2015, 10:54
    O życiu, prawdziwych dylematach i rozterkach życiowych przede wszystkim kobiet. Taka pozycją jest Dziennik o-błędnik Książka z jednej strony poważnie podchodząca do problemów bohaterki. A z drugiej strony napisana z dużą dawką humoru, Polecam
    Cytuj
  • aktona 12 paź 2015, 9:42
    Ja jakoś nie mogę znaleźć ciągle czasu na czytanie nad czym ubolewamsmutny
    Cytuj
  • Mufasa 12 paź 2015, 19:05
    Najbardziej lubię czytać thillery. Chociaż dobrą książką fantasy także nie pogardzę.
    Cytuj
  • peana 26 paź 2015, 17:26
    W tym momencie czytam czwartą część Wiedźmina, ale lubię czytać wszystko, co jest dobrze napisane. Wcześniej miałam długi romans ze szwedzkimi kryminałami, a po Wiedźminie mam zamiar się wziąć za literaturę faktu.
    Cytuj
  • KarolWoj 13 lis 2015, 21:14
    lubimy czytać:-) Teraz czytam Dotknięcie nocy:-)
    Od gry erotycznej online do miłosnego zatracenia...
    Nocna.Sowa to internetowy nickname Matta Skaya, 28-letniego, niezwykle seksownego pisarza, którego życie to plątanina fałszywych tropów, pozorów i zatartych śladów. Nawet bestsellery, które pisze, wydaje po zmyślonym nazwiskiem M. Pierce. Z cienia, w którym się ukrywa, jak sowa nocą wyrusza w życie, by szukać mocnych wrażeń. Przez Skype’a poznaje Hannah Catalano. Internetowe pisarskie partnerstwo, które jej zaproponował, szybko zamienia się w wirtualną erotykę, a potem w realną, coraz bardziej gwałtowną, pełna obsesji namiętność...
    Czy Hannah domyśli się kim jest i jaki jest naprawdę? Czy pozna jego prawdziwe tajemnice i tragedie, które go okaleczyły? Czy oprócz erotycznego szaleństwa, któremu się poddają, z ich związku ocaleje coś więcej niż wspomnienie?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: wczasy nad morzem