Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Książki - co lubicie czytać?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Książki - co lubicie czytać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gabriell86 11 maj 2018, 17:08
    Mogę polecić m.in. "Witaj, laleczko" ale tylko jeśli czytacie autobiografie. Jest to jednak nietypowa publikacja, przeżycia i przemyślenia autora wymieszane są bowiem z fikcją literacką, a komiczne momenty przeplatane są z tragicznymi.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2018, 22:26
    Ostatnio zaczytuje się w Jo Nesbo, bardzo fajnie pisze uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 17 lip 2018, 1:51
    Długo nie mogłam wrócić do czytania, nie wiem, miałam jakąś blokadę. Ale ostatnio wpadła mi w ręce "Zabić Sarai" i przyznaję, że przepadłam w tej książce. Przeczytałam jednym tchem uśmiech
    Cytuj
  • anyz89 19 lis 2020, 11:36
    ja czytam, słucham, oglądam praktycznie wszystko co jest o sporcie uśmiech jeżeli jesteś takim samym maniakiem to wejdź na https://sport-kultura.com/ , znajdziesz tam recenzje książek, filmów, seriali czy podcastów - wszystko o tematyce sportowej
    Cytuj
  • karmelcia 26 lip 2021, 11:36
    co sądzicie o ekranizacjach książek? Niedawno trafiłam na player.pl na serial Chyłka na podstawie książki Mroza, jestem pozytywnie zaskoczona i serial wciągnęłam w kilka dni, znacie inne ciekawe ekranizacje?
    Cytuj
  • Meggi85 28 lip 2021, 18:37
    Jak na player.pl to zobacz sobie "Szadź" - genialny serial tak samo jak "Chyłka". Dużo osób poleca też "Pułapka" ale jeszcze nie oglądałam.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 lip 2021, 16:40
    karmelcia napisał:co sądzicie o ekranizacjach książek? Niedawno trafiłam na player.pl na serial Chyłka na podstawie książki Mroza, jestem pozytywnie zaskoczona i serial wciągnęłam w kilka dni, znacie inne ciekawe ekranizacje?
    Zobacz sobie Żywioły Saszy - ogień. Serial jest adaptacją prozy Katarzyny Bondy. JEst na razie na player.pl jeden sezon ale mam nadzieję, ze będzie więcej uśmiech Świetny jest.
    Cytuj
  • Kabanos 1 sty 2022, 20:25
    Ja właśnie kończę czytać Behawiorystę Mroza, bo chciałam najpierw przeczytać, od 4go stycznia na player rusza ekranizacja. Książka mocna, fajna i płynnie się czyta. Liczę że serial tak samo mi się bardzo spodoba.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 sty 2022, 8:57
    Kabanos napisał:Ja właśnie kończę czytać Behawiorystę Mroza, bo chciałam najpierw przeczytać, od 4go stycznia na player rusza ekranizacja. Książka mocna, fajna i płynnie się czyta. Liczę że serial tak samo mi się bardzo spodoba.
    Serial mnie mocno wciągnąć. Na player jest już kilka pierwszych odcinków. We wtorek kolejny będzie i na pewno będę oglądała od razu jak tylko w nocy się pojawi. Mocne wejścia, dialogi, fabuła - no wszystko mi się podoba.
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 sty 2024, 6:56
    Jakiś czas temu sama trafiłam na stronę https://www.miloszbarszczak.pl/ gdzie można znaleźć rewelacyjną książkę o relacjach i wiele wartościowych informacji pozwalających na naprawę sytuacji w związku. Pan Miłosz udziela doskonałych rad dzięki którym zbudujecie mocny oparty na zaufaniu związek.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: wczasy nad morzem