Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Które miasto nad morzem odwiedzić

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Które miasto nad morzem odwiedzić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • otojestkasia 30 kwi 2015, 12:35
    planujemy wakacje (romantyczne, we dwoje uśmiech) nad polskim morzem. szukamy gdzie najlepiej jechać, żeby nie było to miejsce zawalone turystami ale żeby było co zwiedzać i gdzie wyjść wieczorem nakolację - czyli jakaś mała mieścinka tez odpada. gdzie warto pojechac?
    Cytuj
  • mixal 13 maj 2015, 11:38
    No to może po prostu Trójmiasto? Wszystko tam jest, a turystów wcale nie jest tak dużo uśmiech Nocleg to też nie problem nawet w sezonie, jest coraz więcej serwisów w których można zarezerwować pobyt na chwilę przed wyjazdem - Booking czy BookApart.
    Cytuj
  • partner52 20 maj 2015, 14:12
    Ja nie lubie tłoku więc Gdynia
    Cytuj
  • Larsson 20 maj 2015, 17:10
    Sopot jest pięknym miastem który sam w sobie ma nastrój na romantyczne spacery,no chyba że ktoś sobie na molo wjeżdża samochodem to wtedy już nie język
    Cytuj
  • koonik 24 maj 2015, 15:06
    Tylko pamiętajcie, żeby nie jechać do Szczecina. Moje koleżanki zapomniała, że nie leży nad morzemuśmiech
    Cytuj
  • barla 27 maj 2015, 12:13
    Nie napisałaś nad jakim morzem, więc proponuję ci, żebyś odwiedziła Marmaris w Turcji. Miasto jest naprawdę świetne, takie typowo pod turystów i choć nie ma zbyt wielu zabytków, to i tak jest co robić i co odwiedzać. Możecie zarezerwować nocleg w hotelu Turunc: http://www.qtravel.pl/inspiracje/hotel-turunc-marmaris-id226
    Byłam tam zeszłego lata i naprawdę polecam. Świetne miejsce. Zresztą zobacz:
    Cytuj
  • Wycierak 29 maj 2015, 12:51
    Ustka! jest fajna zarówno jako miejsce relaksu i dla kogoś, kto liczy na zwiedzanie -miasto to dobra baza wypadowa do zwiedzania innych zakątków. Jeśli jeszcze noclegów szukasz to Lubicz pod względem standardu jest numerem jeden.
    Cytuj
  • aserehe 23 cze 2015, 16:35     (ostatnio zmieniony przez autora 23 cze 2015, 16:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Ciekawe macie podejście uśmiech Ja to raczej na wakacjach chce się wyszaleć, dlatego planuje wypad do Chałup na kurs windsurfingu i kitesurfingu, no ale skoro już tak bardzo cenicie sobie ciesze i spokój, to na pewno nie półwysep Helski bo tam jest zawsze pełno ludzi. Zresztą jak wszędzie nad morzem, więc nawet nie wiem za bardzo co mam wam doradzić przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 23 cze 2015, 22:11
    Ja bardzo dobrze wspominam Władysławowo, ale już dość dawno tam nie byłam.
    Cytuj
  • lolko5 13 lip 2015, 20:11
    Napisz gdzie byłaś?
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum