Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ładne miejsce na wakacje

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładne miejsce na wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • oxytocin 7 cze 2014, 23:08
    Szukam jakiegoś fajnego miejsca na wakacyjne wojaże, co byście polecili?
    Cytuj
  • Daria05 13 cze 2014, 12:26     (ostatnio zmieniony przez autora 13 cze 2014, 12:29, w całości zmieniany 1 raz)
    To zależy od Twoich preferencji - góry czy woda?

    Ładnym miejscem jest na pewno Santorini.
    Obczaj zdjęcia pod linkami.
    [url=http://www.itaka.pl/nasze-kierunki/grecja/santorini.html]Itaka - Santorini[/url]
    [url=http://www.fakt.pl/Santorini--wyspa-na-ktorej-zawsze-swieci-slonce-,artykuly,169159,1.html]Santorini – wyspa, na której zawsze świeci słońce! [/url]
    Cytuj
  • Jarzebina100 15 cze 2014, 21:41
    Preferencje to sprawa najważniejsza. Ja za granicą nigdzie nie byłam na wczasach nad morzem, zatem dla mnie kwestia Włoch, Chorwacji czy Cypru do którego mam zamiar się wybrać z Itaką jest atrakcyjna.
    Cytuj
  • sloneczko9 16 cze 2014, 11:37
    W Polsce też jest fajnie przymrużenie oka Nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać aby napotkać na fajne miejsca, w których można miło spędzić czas na przykład z dziećmi.
    Nam ostatnio bardzo podobało się w centrum rekreacyjnym Promenadzie, które odwiedziliśmy razem ze znajomymi tydzień temu (pogoda była tak piękna, ze szkoda było nie skorzystać). Bardzo fajny ośrodek na rozległym terenie, trochę w stylu dzikiego zachodu przymrużenie oka Mimo,że woda jeszcze była trochę za zimna na kąpiele to było tam tyle atrakcji,ze po prostu nie było szans na nudę. Ja wylegiwałam się na plaży za to dzieci szalały sobie na dmuchanym zamku, ściance wspinaczkowej.
    Jedzenie również pierwsza klasa - szczególnie burgery.
    Cytuj
  • sadekowski 16 cze 2014, 21:03
    Zgadzam się, w naszym kraju też są ładne miejsca warte zobaczenia. Chociażby w mojej okolicy jest sporo takich miejsc że o polskich miastach nie wspomnę. Jeśli chodzi o zagranicę to jest tak w każdym kraju coś się znajdzie ciekawego. Tylko nieliczni mają szansę za zobaczenie całego światauśmiech Ja już trochę widziałem i mogę polecić Francję a dokładnie Paryż, Lyon i Vienne. Najlepiej wykupić jakiś trip w biurze podróży.
    Cytuj
  • indonezja 17 cze 2014, 10:53
    zdecydowanie kołobrzeg oxytocin uśmiech poaptrz sobie np tu http://www.aquariusspa.pl/ maja super standardy i naprawde swietna obsługe uśmiech no i dodatkowy plus duzo celebrytow bo czesto tu sie pojawiaja w wakacje uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 17 cze 2014, 11:34     (ostatnio zmieniony przez autora 17 cze 2014, 11:43, w całości zmieniany 1 raz)
    sadekowski napisał:Zgadzam się, w naszym kraju też są ładne miejsca warte zobaczenia. Chociażby w mojej okolicy jest sporo takich miejsc że o polskich miastach nie wspomnę.
    Oczywiście, że Polskę również warto zwiedzić, ale w większości wypadków można to bardziej spontanicznie zorganizować nawet poza sezonem urlopowym. Albo zmodyfikować wczasy - wyjazd nad może, a potem promem do np. Kopenhagi.
    Cytuj
  • 18 cze 2014, 10:52
    wolisz gory czy może? ja preferuje góry - polecam bieszczady, miejsce gdzie na prawdę można odpocząć. zwłaszcza ustrzyki górne, gdzie cywilizacja nie dociera i jesteś skazany wyłącznie na piękne widoki
    Cytuj
  • ZoHaHa 23 cze 2014, 9:43
    Góry uwielbiam, morze zresztą też. Przez ostatnie lata byłam parę razy w górach a teraz wybór padł na morze, dokładniej to noc na morzu bo wybraliśmy rejs promem do Szwecji przymrużenie oka Potem parę dni zwiedzanie Szwecji, znowu na prom i parę dni spędzimy jeszcze po naszej stronie morza w domku letniskowym przymrużenie oka)
    Cytuj
  • dba4 23 cze 2014, 23:57
    Mazury są piękne. Polecam szczególnie pobyt w gospodarstwie agroturystycznym. Mam nawet jedno ulubione - Siedlisko Blanki. Można tam wynająć piękny apartament. Jest to dobre miejsce na uprawienie joggingu czy grę w tenisa. Właściciel Siedliska był reprezentantem kadry polskiej w tenisie ziemnym, więc mamy tam niepowtarzalną możliwość zagrania z profesjonalistą uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: noclegi