Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ładne miejsce na wakacje, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładne miejsce na wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 26 sie 2014, 10:49
    Zwróć uwagę, że pierwsza dziesiątka to Europa. Zawsze chciałam pojechać do Włoch, a widzę, że w rankingu jest dużo wycieczek do tego kraju.
    Cytuj
  • lasiczka 29 sie 2014, 21:34
    Meggi85 napisał:Zauważyłam, że coraz więcej ludzi lubi ciekawe podróże w piękne miejsca na całym świecie. Dziś przeglądałam 10 top wycieczek. Niesamowicie to wygląda wszystko. Którą wy byście wybrali?

    http://www.itaka.pl/rankingi/top-10-wycieczek/
    Propozycje wspaniałe ,aż trudno podjąć decyzję. Nic zresztą w tym dziwnego bo Itaka często ma dobre oferty.
    Cytuj
  • sadekowski 29 sie 2014, 21:54
    A był ktoś może z tym biurem na Costa Blanca? oczywiście o itakę mi chodzi. Widziałem, że mają w ofercie taki mega duży hotel, Grand Bali się zwie. Widok z najwyższego piętra musi być niesamowityuśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 31 sie 2014, 15:32
    Nie byłam, ale właśnie narobiliście mi ochoty!

    [img][/img]
    Cytuj
  • Meggi85 31 sie 2014, 20:04
    Cudowne maja te wycieczki i aż chce się wszędzie polecieć. Piekne miejsca. Muszę kiedyś z Itaki wyhaczyć kilka last minute i zrobić sobie wakacje mojego życia.
    Cytuj
  • Petrova 1 wrz 2014, 12:24
    Jak byś planowała urlop zimowy, to mają teraz 30% w dół na narty w Hiszpanii. uśmiech
    Cytuj
  • corega 27 wrz 2019, 16:12
    Na pewno egzotyczne rejony Azji to niezapomniana podróż. Tajlandia, Singapur, Indie, Wietnam, Japonia bardzo kuszą! I wszystko zaplanujecie z biurem podróży CT Poland - mają duże doświadczenie w organizowaniu wypraw do azjatyckich krajów. Cena obejmuje wszystko, co niezbędne typu wyżywienie, nocleg, opiekę polskiego pilota, bilety wstępu do obiektów, ubezpieczenie, przeloty. Polecam sprawdzić ich ofertę na 2019 rok.
    Cytuj
  • piuss 9 paź 2019, 16:08
    Ostatnio byłem na wycieczce z moją rodziną w Gdańsku. Było naprawdę pięknie chociaż pogoda nie do końca dopisywała. Według mnie nie ma sensu wyjeżdżać daleko do innych krajów, ponieważ w Polsce jest naprawdę mnóstwo fajnych miejsc do zwiedzenia, które posiadają w sobie mnóstwo piękna oraz uroku. Mnie osobiście najbardziej urzekła w Gdańsku Starówka. Można tam zobaczyć między innymi Fontannę Neptuna, różnego rodzaju bramy, nieco dalej jest pomnik Marii Konopnickiej. Polecam także zobaczyć na własne oczy Muzeum II Wojny światowej, które zawiera naprawdę wiele ciekawych elementów. Jedyny minus jaki dostrzegam w tej miejscowości to odległość, bo musieliśmy jechać bite kilka godzin. Fajne też w Gdańsku jest to, że można zdecydować się na rozmaite miejsca noclegowe naprawdę w atrakcyjnej cenie
    Cytuj
  • nowa_kamila 3 kwi 2024, 14:44
    Szczerze polecam rewelacyjną stronę jaką jest https://dworzeconline.pl/ To nowatorska platforma sprzedaży biletów autobusowych. Tutaj sprawdzisz rozkłady jazdy autobusów, rozkład jazdy z każdego przystanku, wyszukasz najdogodniejsze kursy i połączenia autobusowe oraz w prosty i szybki sposób kupisz bilety w wybranym standardzie podróży.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: noclegi