Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Lubicie układać puzzle?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lubicie układać puzzle?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 13 mar 2013, 13:06
    Ktoś z Was lubi układać takie coś? Ja już teraz nie mam do tego za bardzo cierpliwości, ale pamiętam, że jako dziecko układałam np. puzzle disney, które w sumie sprzedają do dziś. Później jak byłam starsza to już te większe układanki, a później mi się znudziło.
    A Wy lubicie? Relaksuje Was to?
    Cytuj
  • 14 mar 2013, 12:00
    ja uwielbiam! nawet w pokoju u mnie wisi obrazek plaży z palmą nad morzem (2000 części uśmiech ) Planujemy kupić sobie z chłopakiem, myślę, że to bardzo przyjemny sposób na wspólne spędzenie czasu uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 10:14     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 10:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Puzzle są fajne, ale sama z siebie ich nie kupuję, aż tak mnie nie bawią. Ostatnio razem z paczką znajomych pomagaliśmy koledze ułożyć takie składające się z 5000 kawałków jak. Zabawa była przednia, ale polegliśmy przy 1/3 przymrużenie oka. Sama jednak się za coś takiego nie zabieram, wolę inne rozrywki, chociażby gry strategiczne.
    Cytuj
  • ynieski 17 mar 2013, 13:27     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lis 2013, 18:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też bardzo lubię układać puzzle. Jest to świetna rozrywka dla całej rodziny. Najbardziej lubię puzzle powyżej 1000 sztuk, bo nie jest wcale takie łatwe ułożenie ich uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_345559 5 kwi 2013, 13:52
    Uwielbiam puzzle uśmiech Zazwyczaj mam czas jakieś ułożyć tylko w okolicy świąt, zwłaszcza Bożego Narodzenia. Tym razem wyciągnęłam na Wielkanoc puzzle z 1000 elementów i ułożyłam je w czasie 4 godzin wielki uśmiech To stanowczo mój osobisty rekord.
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:15
    Jako dziecko nie cierpiałam układania puzzli. Nie potrafiłam się skupić. Przydałoby się zobaczyć czy coś sie zmieniło w tej kwestiiuśmiech
    Cytuj
  • erykit 18 kwi 2013, 15:50
    Jak byłem mały to zawsze w domu mieliśmy kilkanaście pudełek puzzli. W soboty z całą rodziną układaliśmy nawet 2-3 godziny, świetna zabawa. Teraz w erze komputerów dzieciaki mają gdzieś puzzle, a szkoda bo ja mam świetne wspomnienia z dzieciństwa.




    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 15:35     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 15:35, w całości zmieniany 1 raz)
    ja nie mam cierpliwości do puzzli, oczywiście mam na myśli te kilkuset elementowe wielki uśmiech
    Cytuj
  • pilny 8 maj 2013, 10:26
    Moja luba lubi układać puzzle i czasem się przyłącze do niej, wciąga. Kiedyś zdarzyło mi się układać puzzle 3D, fajna sprawa, ale jak cos mi nie pasowało do je docinałem wedle własnych potrzeb język
    Cytuj
  • dariush 3 cze 2013, 15:34
    Ja to planszówki lubię. Mam w swojej kolekcji między innymi Osadników z Catanu, Zakazaną Wyspę, Wilki i Owce, Blue Moon, Kupców i Korsarzy, a teraz chcę jeszcze sobie sprawić mage knight. Lubię tego typu gry, bo nie nudzą się szybko, dzięki możliwości rozegrania wielu różnorodnych scenariuszy. Naprawdę fajna sprawa.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum