Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Miejsce na organizacje konferencji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Miejsce na organizacje konferencji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • phi_marketing 9 mar 2012, 16:06
    Poszukujemy sprawdzonego miejsca na organizację wyjazdów grupowych i konferencji. Dobrze, jeśli ośrodek będzie elegancki i zadbany, najlepiej w pobliżu jakiś atrakcji na świeżym powietrzy: konie, quady, spacery, jezioro. Będziemy wdzięczni za wszystkie propozycje i pomysły, ale najbardziej interesują nas tereny Lubelszczyzny - może słyszeliście o czymś godnym polecenia w tamtych rejonach?
    Cytuj
  • Anna123a 27 mar 2012, 16:15
    Może hotel Korona w Lublinie

    A jeśli odległość nie jest tak ważna to może Osada Czorsztyn
    Jeśli masz BTC to dostaniesz 40% zniżki na konferencje!
    Cytuj
  • phi_marketing 27 mar 2012, 16:26
    dzięki, na pewno sprawdzimy.

    Znajomi z jednej z zaprzyjaźnionych firm, wspominali nam o niedawno odnowionym dworku w Droblinie, jakieś 150 km od Lublina - czy ktoś z Was słyszał cokolwiek o tym obiekcie?
    Cytuj
  • brafs 28 mar 2012, 21:46
    Witam serdecznieuśmiech
    gorąco polecam Ośrodek Rekreacyjno-Integracyjny w Srebrnej Górze, doskonałe warunki i rewelacyjny program niekonwencjonalnych realizowany podczas pobytów integracyjnych ,szkoleniowych itp. Proszę o podanie adresu email wyślemy szczegółowe informacje
    Cytuj
  • nadobnij 30 mar 2012, 12:49     (ostatnio zmieniony przez autora 30 mar 2012, 12:49, w całości zmieniany 1 raz)
    phi_marketing napisał:dzięki, na pewno sprawdzimy.

    Znajomi z jednej z zaprzyjaźnionych firm, wspominali nam o niedawno odnowionym dworku w Droblinie, jakieś 150 km od Lublina - czy ktoś z Was słyszał cokolwiek o tym obiekcie?
    Mam rodzinę w tamtych rejonach. Pamiętam jak kiedyś ten dwór to była budowla popadająca w ruinę, ale znalazł się inwestor, który przywrócił jej dawny blask. Teraz się bardzo ładnie prezentuje, poza tym oferują tam atrakcje takie jak stadnina koni, paintball albo przejażdżka quadem. Jeżeli chodzi o spacery to na pewno jest gdzie pospacerować w tamtych regionach, bo krajobrazy są tam przepiękne uśmiech
    Cytuj
  • Anna123a 27 kwi 2012, 13:40     (ostatnio zmieniony przez autora 27 kwi 2012, 13:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Portal ma największą bazę obiektów konferencyjnych w Polsce, na pewno coś odpowiedniego tam znajdziesz
    Cytuj
  • paramumik 14 maj 2012, 13:38
    Niestety niczego w okolicy Lublina nie mogę polecić, ale miałem przyjemność gościć na takim spotkaniu w pięknym pałacu na wodzie. Wrażenia niesamowite. Wpisz w wyszukiwarce Organizacja konferencji Jelenia Góra. Jeżeli odstraszy Cię odległość, to zawsze możesz porównać jakość i cenę usług z obiektami w Twojej okolicy.
    Cytuj
  • AstaLawista 14 lis 2012, 21:26     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lis 2012, 21:27, w całości zmieniany 1 raz)
    phi_marketing napisał:Poszukujemy sprawdzonego miejsca na organizację wyjazdów grupowych i konferencji. Dobrze, jeśli ośrodek będzie elegancki i zadbany, najlepiej w pobliżu jakiś atrakcji na świeżym powietrzy: konie, quady, spacery, jezioro. Będziemy wdzięczni za wszystkie propozycje i pomysły, ale najbardziej interesują nas tereny Lubelszczyzny - może słyszeliście o czymś godnym polecenia w tamtych rejonach?
    Co prawda nie jest to Lubelszczyzna, ale piękne Pojezierze, pośród licznych winnic. Można tam wynająć salę na konferencje, a po męczącym spotkaniu relaksować się, czy to na świeżym powietrzu czy w SPA uśmiech Głęboczek i winoterapia są godne uwagi przymrużenie oka
    Cytuj
  • Marta30S 8 sty 2013, 12:09
    Tylko niektórzy to mają do Lubelszczyzny "kawałek".
    Ja moge polecić konferencje Mszczonów - hotel Palatium, to też jakieś 30 km od Wawy,
    więc osobom pracującym na co dzień w stolicy może się przydać.
    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 14:28
    Ja z kolei spędziłam bardzo miły wyjazd firmowy w Karpaczu i Białce Tatrzańskiej. Oby dwa ośrodki nienaganne. Ten pierwszy Hotel Bania w góralskim (ale bez nadmiernej przesady) stylu, drugi hotel Mercury bardziej nowoczesny. Oby dwie imprezy firmowe organizowała firma expn.pl
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Loty krajowe
Następna: ZUMBA