Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Od kiedy dziecko może jeździć na przednim siedzeniu?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Od kiedy dziecko może jeździć na przednim siedzeniu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ronjaa 18 kwi 2011, 20:59
    Są u nas dostępne foteliki mocowane tyłem do 25kg. Można je kupić bez problemu, np ten:
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1260&%3CosCsid%3E
    Cytuj
  • D3niCle0 19 kwi 2011, 0:32
    Jednak w większości te foteliki są przodem do kierunku jazdy prawda? Skądś to się bierze... A poza tym ja myslę, że lepiej juz mimo wszystko mieć ten fotelik skierowany do przodu i w razie czego móc na sekundę sie odwrócić, niż jechać z płaczącym albo wręcz wrzeczącym dzieckiem i nie móc go uspokoić, bo wtedy to dopiero mozna wypadek spowodować...
    Cytuj
  • Paniusia 19 kwi 2011, 1:34
    No tak, tylko że idąc dalej tym tropem niekórzy dochodzą do wniosku, że lepiej wozić dziecko z przodu - dla własnej wygody. A to dobro dziecka i bezpieczeństwo nowinno być najwazniejsze.
    Cytuj
  • D3niCle0 19 kwi 2011, 8:32
    Nie popadajmy w paranoję, mam się czuć wyrodną matką, bo wożę dziecko przodem do kierunku jazdy? No ludzie proszę was... Kupiłam fotelik na jaki mnie stać, ok, może są lepsze, droższe, ale tak jest ze wszystkim. Natomiast można się spierać co do tego czy wozić dzziecko na przednim fotelu, jak są dowody na to, że lepiej nie, to na pewno warto się do tego stosować.
    Cytuj
  • Labradorka 19 kwi 2011, 12:00
    Wychodzi trochę na to, że przede wszystkim trzeba by było zmienić samochód na nowoczesniejszy, bo ma lepsze zabezpieczenia w razie wypadku...przymrużenie oka
    Cytuj
  • Trix74 19 kwi 2011, 14:45
    No własnie nie przesadzajmy. Nikt nie zakłada, że bedzie wypadek na drodze za każdym razem jak wsiada za kierownicę.
    Cytuj
  • Ronjaa 19 kwi 2011, 15:30
    D3niCle0 napisał:Nie popadajmy w paranoję, mam się czuć wyrodną matką, bo wożę dziecko przodem do kierunku jazdy?
    Nie rozmawiamy tu o tym jak kto się sprawdza jako rodzic, forum jest po to żeby sie wymieniać informacjami i rozwiewać wątpliwości. Nikt Ci nie powie jak robić pewne rzeczy, ale można się kogoś poradzić.
    Cytuj
  • Williams 19 kwi 2011, 17:47
    D3niCle0 napisał:A od jakiego wieku/wagi można zamienić fotelik na taką podkładkę? Bo mój syn się strasznie buntuje ostatnio jak ma jechać w foteliku i nie wiem czy nie lepiej by było jakbyśmy już zmienili...
    Moja dwuletnia córka jeździ z przodu w foteliku, któy wystaje ponad głowę, ma boczne trzymanie tułowia i głowy, własne pasy do zapinania. Ale z podkładką nie ma się co spieszyc ,chyba, że dziecko wyrośnie z największego fotelika z oparciem.
    Cytuj
  • Lorelei 19 kwi 2011, 20:51
    Williams napisał:Moja dwuletnia córka jeździ z przodu w foteliku, któy wystaje ponad głowę, ma boczne trzymanie tułowia i głowy, własne pasy do zapinania. Ale z podkładką nie ma się co spieszyc ,chyba, że dziecko wyrośnie z największego fotelika z oparciem.
    Własne pasy? A co to znaczy?
    Cytuj
  • Williams 19 kwi 2011, 21:32
    Oprócz przypiecia pasami fotelika do fotela są jeszcze pasy do przypięcia dziecka w foteliku.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum