Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Odblaski - warto kupić?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odblaski - warto kupić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martinus22 29 lis 2015, 14:14
    Wydaje mi się, że warto kupić skoro kosztuje to kilka złotych, a może uratować życie. Ktoś dobrze napisał, że życie jest bezcenne i nie ma co oszczędzać na tym, by żałować sobie jednej czy dwóch kamizelek. Nie ma się nad czym zastanawiać.
    Cytuj
  • Edzia111 4 gru 2015, 9:23
    Myślę, że jest wiele akcesoriów, które przydają się podczas jazdy na rowerze. Jeśli chodzi o odblaski to na pewno powinno się je mieć o zmroku. Zawsze to bezpieczniejuśmiech
    Cytuj
  • kikiki98 8 sty 2016, 12:39     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sty 2016, 12:40, w całości zmieniany 1 raz)
    A warto dbać o swoje życie? Tutaj nie ma wątpliwości. Ja poruszam się samochodem i mało kiedy mam okazje jeździć rowerem po zmroku w czasie letnim. Ale moje dzieci wracają ze szkoły zazwyczaj po zmroku, a teraz jest szczególnie niebezpiecznie w okresie zimowym. Ja wybrałam maskotki odblaskowe i kamizelki odblaskowe, które są bardzo dobrym rozwiązaniem na taką pogodę. Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • ver654 18 sty 2016, 14:03
    goslaw888 napisał:Cześć przymrużenie oka Niedługo wybieram się na długą wycieczkę rowerową i zastanawiam się czy warto kupować odblaski. Co o tym sądzicie? Jest to warte inwestycji? Zastanawiam się
    Odblaski mogą uratować życie! Temat tego wątku jest bardzo dziwny.
    Cytuj
  • russo 19 sty 2016, 20:36
    Dla mnie w porze wieczorowej odblask to PODSTAWA! dla bezpieczeństwa własnego, a także innych uczestnikow ruchu
    Cytuj
  • HoneyPie 3 lut 2016, 15:32
    Warto wtedy widać Cię jak na tacy. I zaoszczędzisz pieniądze na ewentualny mandat.
    Cytuj
  • june45 27 lut 2016, 18:10
    Teraz odblaski są obowiązkowe na niektórych drogach.
    Cytuj
  • hasanna 8 sie 2016, 12:29
    A to tak, poza tym odblaski mają też zapewnić bezpieczeństwo, dzięki czemu jesteśmy widoczni na drodze o zmierzchu.
    Cytuj
  • zonik 8 sie 2016, 14:46
    Warto zabezpieczać się w każdy możliwy sposób. Odblaski nie są wymagane prawem za to światła nawet przy jeździe w dzień już tak. Niestety wiele osób o tym zapomina smutny
    Cytuj
  • pio_33 29 sie 2016, 17:24
    Na rowerze zawsze mam odblaski, nigdy nic nie wiadomo przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum