Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Pomysł dla prezent dla aktywnego, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł dla prezent dla aktywnego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ameli 24 lut 2015, 22:27
    kupowaliście kiedyś sprzęt sportowy? chcę kupić chłopakowi arbiterek
    Cytuj
  • pacholczyk 24 lut 2015, 23:26
    Włochy uśmiech
    Cytuj
  • laura_laur 25 lut 2015, 14:06
    Lozo32 napisał:Dobre buty beda dla takiej osoby bardzo dobrym pomysłem. Zobaczysz że z takiego prezentu bardzo się ucieszy.
    Nie kupuje się butów na prezent skrzywienie
    Cytuj
  • gryf77 25 lut 2015, 23:45
    Dzięki za wszystkie sugestie uśmiech
    Cytuj
  • atrex12 5 mar 2015, 11:58
    Dla aktywnej osoby fajnym prezentem będzie taki trenażer http://www.mango.pl/promocje/akcesoria_i_odziez_fitness/trenazer. Można ćwiczyć na nim w domu w dowolnej chwili.
    Cytuj
  • 10 mar 2015, 12:36
    Kijki do nordic walking język
    Cytuj
  • Mirka85 14 mar 2015, 16:51
    hmmm ja np mojej siostrze kupiłam narty bo zawsze chciała się nauczyć jeździć uśmiech Wiadomo, że do tego jakiś kask porządny bo bezpieczeństwo przede wszystkim i ciepłe wdzianko - wszystko można kupić w jednym miejscu. To profesjonalny sklep więc nawet takim laikom jak ja doradzą co i jak język
    Cytuj
  • GenerationX 17 mar 2015, 15:49     (ostatnio zmieniony przez autora 30 mar 2015, 13:27, w całości zmieniany 2 razy)
    Hmmm, może na następny sezon narty w promocji kupić?
    vide snowshop.pl/narty-sale ? uśmiech
    Cytuj
  • Glinka 17 mar 2015, 17:31
    U mnie orbitrek by nie przeszedł- chłopak nie lubi takiej aktywności. Woli pójść nad jezioro i połowić. Właśnie dlatego co roku na urodziny kupuję mu coś ze sprzętu wędkarskiego. Mówię Wam- cieszy się jak dziecko przymrużenie oka
    Cytuj
  • sadekowski 5 maj 2015, 21:13
    Zawsze można karnet kupić na siłkę albo na przykład kartę BeActive. Za niecałe 100 zeta miesięcznie i może korzystać kiedy chce i ile chce. Oczywiście tylko w klubach objętych programem ale jest ich w samej Warszawie ponad 40 więc to nie problemuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum