Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Pomysł na aktywność sportową zimą?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na aktywność sportową zimą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • OrationeMeam 3 lut 2015, 15:55
    We wspomnianym snowshopie nowy sort sportowy - mnóstwo rzeczy do mnóstwa dyscyplin. Pomysłów zatem mnóstwo! uśmiech
    Cytuj
  • suselka007 5 lut 2015, 13:16
    Ja najchętniej szukam w górach kwatery przez bookapart.com i całe dnie spędzam na stokach, to dla mnie najlepsza rozrywka ^^
    Cytuj
  • pistacja 14 sie 2015, 9:30     (ostatnio zmieniony przez autora 4 wrz 2015, 9:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że zimą warto zainteresować się wynajmem obiektu sportowego i [url=https://footballcode.eu/]spotkaniami towarzyskimi w piłce nożnej[/url]. To idealna opcja dla mężczyzn interesujących się tym sportem, ale i dla kobiet, które chcą spróbować w nim swoich sił.
    Cytuj
  • june45 17 sie 2015, 19:32
    Dużo osób tak wynajmuje uśmiech
    Cytuj
  • lolko5 22 sie 2015, 15:04
    Jak zima to tylko narty!
    Cytuj
  • mikola 24 sie 2015, 10:21     (ostatnio zmieniony przez autora 2 wrz 2015, 11:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja właśnie kompletuję sprzęt i odzież narciarską. To najlepszy okres na robienie takich zakupów, bo po sezonie wszystko jest dużo tańsze. Na http://www.nartywarszawa.pl można znaleźć dobrej jakości sprzęt i odzież narciarską, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.
    Cytuj
  • Jarzebina100 25 sie 2015, 22:55
    A czy byl ktoś na wyjeżdzie z ofertą itaki NO LIMITS w zimie ? Ciekawi mnie co oferują..
    Cytuj
  • Meggi85 29 sie 2015, 20:57
    Nie miałam jeszcze okazji, ale przeglądalam ich oferty. Jedna z nich wyjątkowo wpadła mi w oko. Indie...


    zwiedzanie Nowego i Starego Delhi
    6-dniowe safari na wielbłądach
    największe atrakacje Radżastanu
    romantyczny Tadż Mahal
    Cytuj
  • Petrova 30 sie 2015, 12:15
    Ciekawe te Indie. Jak się nazywa ta oferta? Jaki koszt? uśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 2 wrz 2015, 13:04
    Zima to dla moich dzieci największą atrakcją jest Nowy Sącz i tor saneczkowy. Nic im więcej nie trzeba. No może jeszcze ciepły posiłek w restauracji Mekong, po takim szaleństwie nie grymaszą i pewnie jak bym im dała moje ulubione owoce morza, to też by zjedli.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wakacje marzeń