Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Prezent dla ogrodnika

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla ogrodnika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tartinka 22 cze 2017, 22:21
    Lubicie dbać o ogród? Szukam jakiegoś fajnego gadżetu dla zapalonego ogrodnika? myślaam o nożycach do żywopłotu, one chyba też do podcinania trawnika się nadadzą? Widziałam w leroinie jeden model ryobi w sumie niedrogi, co sądzicie?
    Cytuj
  • TomeczekBBS 26 cze 2017, 13:46
    Nie wiem, o jakim modelu mówisz, ale mam takie nożyce od ryobi. Na razie używałem ich trzy razy i działają bez zastrzeżeń. A powiem Ci, że też lubię pracę w ogrodzie. Myślę, że to dobry prezent.
    Cytuj
  • daksore 28 cze 2017, 23:58
    Może jakąś ładną roślinkę doniczkową?
    Cytuj
  • TomeczekBBS 12 lip 2017, 16:45
    Roślinka spoko, ale ja bym nie ryzykował. Zapalony ogrodnik będzie wiedział jakich roślin potrzebuje, a narzędzia chociazby te z ryobi zawsze mu się przydadzą uśmiech
    Cytuj
  • Architek1 10 sie 2017, 11:38
    Proponuję jakiś zestaw narzędzi kupić uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 8 wrz 2017, 22:01
    Pułapka na kreta! Ogrodnik doceni uśmiech Ja kupiłam bardzo dobrą pułapkę na rmax.com.pl, sprawdza się w ogrodzie uśmiech
    Cytuj
  • weronikamars 24 sty 2018, 7:24
    Cebulki kwiatów, narzędzia - będą jak najlepszym pomysłem.
    Cytuj
  • marta8888 25 sty 2018, 12:11
    Może jakaś ładna lampka do ogrodu?
    Cytuj
  • jackowskyy 12 lip 2018, 16:22
    ja ojcu zapalonemu ogrodnikowi sprawiłem nową kosiarkę uśmiechwybrałem ryobi bo sam mam kilka urzadzęń tej firmy i są świetne. ojciec zadowolony, kosi teraz co tydzień prawie przymrużenie oka oczywicie mówi że trawa zarosła a ja po prostu widże ze ma fun z tego przymrużenie oka, kosiareczka jedzie prawie sama, lekko się prowadzi i jest szeroka przez to mniej okrążeń trzeba robić
    Cytuj
  • jeff22 18 kwi 2019, 22:23
    Jackowskyy jak tu zaglądasz to daj znać jak tam ta kosiarka ryobi się sprawuje, trochę czasu minęło to może jakimiś wrażeniami się podzielisz, sam myśle o zakupie nowej i nie mogę ię zdecydować.
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Dolny Śląsk