FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Studia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jeff22 18 maj 2019, 16:15     (ostatnio zmieniony przez autora 18 maj 2019, 16:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Stoję przed dylematem, czy robić studia II stopnia z pedagogiki czy nie? I stopień kilka lat temu zrobiłem, czy jest sens do tego wracać? Jakie uczelnie polecie w Warszawie do zrobienia tego kierunku?
    Cytuj
  • Zanita 31 maj 2019, 2:38
    Ale skąd dylemat? Jestem zdania, że na naukę nigdy nie jest za późno i jeśli ma się możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, to zawsze warto, tym bardziej, że różnie bywa na naszym rynku pracy. Jeśli o szkoły chodzi, to bardzo dobre opinie słyszałam na temat Wyższej Szkoły Bankowej, zerknij do nich, może akurat uśmiech Pozdrawiam!
    Cytuj
  • jeff22 15 cze 2019, 12:38
    dylemat to nie wiem jak to będzie po latach znów studiowac po takiej przerwie. Nie wiesz czy na WSB też można się starać o stypendium?
    Cytuj
  • piggy55 27 cze 2019, 20:41
    Moja siostra tam studiowała i na pewno na WSB mają stypendia naukowe, ale tych stypendiów mają bardzo dużo, jak ktoś chce się uczyc i się postara to może jak najbardziej je zdobyć.
    Cytuj
  • Zanita 18 sie 2019, 19:07
    Najlepiej zerknąć na stronę WSB i tam wszystkiego się dowiedzieć. Na pewno mają stypendia, więc warto się i nie ubiegać. Teraz chyba mają nadal całkiem fajną promocję wpisowegouśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Majówka 2019
Następna: mech na kostce