FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Świnoujście

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maniuta 9 kwi 2014, 0:47
    Znacie jakieś fajne miejsce wypadowo wakacyjne w Świnoujściu?
    Cytuj
  • aledwon 9 kwi 2014, 0:56
    ja co roku jeżdże do Admiral 2
    świetne miejsce zeby się wyciszyc, ładne pokoje, jakie jedzenie! No i do morza blisko uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 22 kwi 2014, 16:58
    Ja w Świnoujściu byłam tylko kilka razy, ale teraz się wybieramy rodzinnie, bo stamtąd odpływają promy z Unity Line. Śliczne miasto i warte obejrzenia. Może jak skończy się rejs ten majówkowy to zostaniemy w nim na kilka dni.
    Cytuj
  • jarzebina 29 kwi 2014, 10:29
    a dokąd płyniecie na majówkę z nimi?
    Cytuj
  • ana-bell 30 kwi 2014, 0:43
    Polecam zajrzeć na [url=http://]baza noclegowa w Świnoujściu[/url] i tam popatrzeć na noclegi. Tylko tam wyszukuje noclegów nad morzem. przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 30 kwi 2014, 18:56
    jarzebina napisał:a dokąd płyniecie na majówkę z nimi?
    jarzębinka a Ty pytałaś o Bornholm, widziałam. Nadal szukasz inspiracji czy już podjęta decyzja? uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 6 maj 2014, 21:46
    Nigdy nie byłam w Świnoujściu więc nie wiem gdzie warto nocować. Na Twoim miejscu szukałabym kwatery . Wybór jest spory i ceny też nie są wysokie. My jedziemy w lipcu do Mielna i na tej stronie szukam noclegu.
    Cytuj
  • AdriankaLDZ 8 maj 2014, 16:37
    Szarlottka dobrze mówi :-) O ile nie szukasz noclegu za grosze, to nie ma nic bardziej komfortowego niż kwatera/apartament. Takie mieszkania mają aneks kuchenny więc można zaoszczędzić na jedzeniu, na które nad morzem zwykle szło nam, po noclegach, najwięcej pieniędzy.
    Osobiście w Świnoujściu polecam apartamenty baltic home – http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/ do wyszukania na stronie.
    Razem z partnerem i naszą córką mieliśmy okazję nocować 5 dni w Róży Wiatrów.
    Pozytywnie zaskoczył nas wystrój – czuliśmy się rzeczywiście jak w apartamencie. Tak to wygląda mniej więcej:


    - zdjęcia z ich strony.
    Jest wi-fi, co nas bardzo cieszyło uśmiech
    Warto pamiętać o kaucji i przyszykować 400 zł. No i nie można przyjechać ze zwierzętami, więc nasz pies musiał zostać u rodziców.
    Samo Świnoujście jest fajne – mnóstwo zabytków, nowa trasa spacerowo-rowerowa do Niemiec, plaża nudystów w okolicy przymrużenie oka Pojechałabym znów.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: SPA nad morzem