Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Turystyczne wyzwania 2015, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Turystyczne wyzwania 2015

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 23 lip 2015, 14:01
    Słoneczne wakacyjne kraje mnie jakoś nie kręcą uśmiech
    Cytuj
  • nikka83 30 lip 2015, 15:35
    jak nie ciepłe to może Norwegia? jak ktoś lubi podziwiać widoki to idealnie
    Cytuj
  • kotek020 30 lip 2015, 23:14
    też marzy mi się urlop w słonecznych krajach, ale mamy z mężem wolne dopiero we wrześniu. Może w biurach podróży będą tańsze wycieczki, co?
    Cytuj
  • nikka83 3 sie 2015, 8:43
    kotek020 - wrzesień to dobry czas, bo faktycznie jest taniej i niektóre miejsca nie są już tak zatłoczone, ale uważam że lepiej samemu zorganizować podróż niż z biurem podróży, teraz jest tyle tanich lotów że szkoda nie skorzystaćuśmiech na portalu z lotami od razu możesz znaleźć hotel, także spora wygoda, może np. Lizbona? za 640zł lot w dwie strony właśnie we wrześniu, albo coś bliżej, Niemcy? zależy gdzie chcesz się wybrać, ale radzę zerknąć na promocje, one inspirują uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 4 sie 2015, 22:05
    A może wziąć wolne, zebrać ekipę i wyjechać w gdzieś w podróż bez większego planu? Tak mi wpadło do głowy, bo ktoś pisał o wynajmowaniu kampera na cały miesiąc wakacji i patrząc wcale nie jest to drogie. Co myślicie o takiej formie wakacji?
    Cytuj
  • nikka83 10 wrz 2015, 10:51
    to jest jakiś pomysł, ale lepiej mieć choćby minimalny plan działania uśmiech łatwiej wtedy o tańsze podróże, loty, hotele, warto się też zorientować w atrakcjach danego miejsca
    Cytuj
  • szarlottka 17 wrz 2015, 6:21
    Ja w tym roku chciałabym jeszcze wybrać się do szklarskiej a konkretnie do muzeum energetyki w Szklarskiej Porębie. Dawno nie byłam w górach a muzea wprost uwielbiam uśmiech Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze bo planujemy wyjazd w połowie listopada a wtedy nigdy nie wiadomo jak może być. Raczej nastawiam się na chłodek.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 wrz 2015, 2:50
    kotek020 napisał:też marzy mi się urlop w słonecznych krajach, ale mamy z mężem wolne dopiero we wrześniu. Może w biurach podróży będą tańsze wycieczki, co?
    Poza szczytem sezonu powinny pojawić się fajne lasty w Itace. Już się trafiają perełki, więc warto zapisać się na newsletter i śledzić fan page.
    Cytuj
  • luna634 5 paź 2015, 10:43
    Nie wiem czy to mega wyzwanie ale mam zamiar teraz wyruszyc na Mazury. Dopiero teraz mam urlop przymrużenie oka Znaazłam swietną rzecz http://www.mazurydomki.pl/index.php/baza/informacje-2 i myslę że pobyt w tym miejscu pozwoli mi sie odstresować po cięzkim okresie w pracy.
    Cytuj
  • miska_mis 13 paź 2015, 15:43     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2015, 15:11, w całości zmieniany 3 razy)
    Był ktoś w tym roku na jakimś ekstremalnym wyjeździe przetrwania np w dżungli? Mnie przeraża trochę konieczność korzystania z takich wynalazków: [url=http://aqua-life.net.pl/]aqua-life.net.pl/[/url]
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum