Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ubezpieczenie w góry

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie w góry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 30 lis 2014, 20:37
    Poszukuję dobrego i sprawdzonego ubezpieczenia o szerokim zakresie, które obejmuje takie aktywności jak zjazdy narciarskie, snowboard czy wspinaczka. Musi działać na terenie każdego państwa, ponieważ często przekraczam granice i nie chcę się tutaj ograniczać. Proszę o sugestie i propozycje
    Cytuj
  • anijka 29 sty 2015, 14:50
    Proszę http://pza.org.pl/news.acs?id=2879546 . Ja mam tutaj ubezpieczenie i nie mam żadnych zarzutów. Miałem już udzielaną pomoc na stoku, wystarczył telefon do polskiej infolinii i wszystko PZU załatwiło.
    Cytuj
  • Raz 29 sty 2015, 15:18
    Jeśli nie mam ubezpieczenia w ZUS a wykupię sobie coś w tym rodzaju przez internet, w przypadku potrzeby jakieś pomocy lekarskiej (odpukać) ubezpieczenie to pokrywa koszty leczenia?
    Cytuj
  • anijka 31 mar 2015, 17:31
    Tak jak w linku jest podane, PZU pokryje koszty leczenia do kwoty 250tys. w tym limit na leczenie ambulatoryjne 2 lub 5 tys. euro. I to w przypadku kiedy spotka Cię wypadek w górach, bo tego to ubezpieczenie dotyczy. Proponuję się wczytać w regulamin, albo jeszcze lepiej zadzwonić na infolinię. Wszystko wyjaśnią
    Cytuj
  • marcelv 11 kwi 2015, 12:47
    Najlepiej porównać oferty kilku lub kilkunastu ubezpieczycieli.
    Firmy ubezpieczeniowe oferują różne typy ubezpieczeń.
    Ubezpieczenie turystyczne zawsze wybieram pod swoje potrzeby.
    Cytuj
  • shogue 13 kwi 2015, 13:18
    Ubezpieczenie podróży zagranicznej w Generali ma bardzo szeroki zakres, dzięki któremu możesz uchronić się od następstw nieszczęśliwych wypadków i wysokich kosztów leczenia poza granicami kraju. Mają te z bardzo szeroki zakres usług Assistance, także myślę, ze to będzie to czego oczekujesz.
    Cytuj
  • Meggi85 9 maj 2015, 11:24
    Ja juz kilka razy wykupywałam dla synka na wyjazdy i jedynie w Compensa. Niedrogie, pełne ubezpieczenie i nawet od sportów walki i wszelakich innych zagrożeń NNW.
    Cytuj
  • Nikulin 27 maj 2015, 16:29
    Meggi85 napisał:Ja juz kilka razy wykupywałam dla synka na wyjazdy i jedynie w Compensa. Niedrogie, pełne ubezpieczenie i nawet od sportów walki i wszelakich innych zagrożeń NNW.
    Gdzie można bliżej zapoznać się ze szczegółami ich oferty? W niedługim czasie mój syn jedzie na zawody sportowe i chciałabym go dodatkowo ubezpieczyć.
    Cytuj
  • Misza_12 30 maj 2015, 14:33
    Najlepiej chyba umówić się z ich agentem kontakt pewnie znajdziesz na ich stronie.
    Cytuj
  • Nikulin 7 cze 2015, 15:50
    Misza_12 napisał:Najlepiej chyba umówić się z ich agentem kontakt pewnie znajdziesz na ich stronie.
    Myślałam że można to załatwić online a nie przez agenta. Z drugiej strony może to lepiej że jest możliwość rozmowy z żywym człowiekiem .
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum