Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje 2017, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje 2017

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czarnaJagoda 30 kwi 2017, 17:25
    Przyznaję rację to był bardzo dobry wybór. Itaka kolejny raz się spisała. Dominikana piękna, udany urlop, zdecydowanie za szybko się skończył, to jedyny minus. Ja zamiast brać się za pracę, kombinuje jak tu zorganizować następny wypad. Oferty na zimę już są na stronie. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 30 kwi 2017, 19:44
    Czekałam na tą ofertę Itaki na zimę 2017/2018. Z tego co patrzyłam można do 9go mają zamawiać z rabatami do -40%. W tym roku nie odpuszczę sobie ciepłych krajów, bo w Polsce znów nie zapowiada się na prawdziwą zimę.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 maj 2017, 22:52
    malejczyk1980 napisał:Ja w planach mam długie wycieczki rowerowe, może nawet za granicę. Fajnie ludzie się dogadują i razem wyjeżdżają - takie rzeczy kręcą mnie bardziej niż wylegiwanie się na plaży i opalanie, u mnie aktywne wakacje to szczęśliwie spędzone wakacje uśmiech
    Zobacz sobie ofertę Itaki "wampiry na rowerach" przymrużenie oka Jest Rumunia zwiedzana rowerowo, a jesli lubisz takie klimaty to może być coś idealnie dla ciebie https://www.itaka.pl/no-limits/rumunia/wampiry-na-rowerach,XRUROW1.html
    Cytuj
  • daksore 28 cze 2017, 23:59
    Jakichś szczególnych planów brak jednak wierzę że uda się wrócić na mazury ze znajomymi.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Sylwester 2016
Następna: Dolny Śląsk